TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zmiany w Netflixie – nowe logo i wyższe ceny w USA

Netflix wprowadził zmiany w swojej identyfikacji wizualnej. Na urządzeniach mobilnych oraz social mediach pojawi się ikona z literą “N”. Analitycy przewidują, że po podwyżce cen niektórych abonamentów w USA liczba tamtejszych użytkowników może spaść nawet o 480 tysięcy.
Nowy znak graficzny stylizowany jest na wstążkę, która tworzy literę N. Według zapowiedzi ma to być nowy, dodatkowy element identyfikujący firmę, przede wszystkim w wersji serwisu przeznaczonej do urządzeń mobilnych oraz w mediach społecznościowych. Netflix podkreślił jednocześnie, że dotychczasowy znak nadal pozostaje w użyciu.
Według analityków przyszłość serwisu w USA nie wygląda najlepiej. Związane jest to z procesem podnoszenia cen abonamentów oferujących jakość HD. Odbiorcy korzystający z abonamentów w wysokości 7,99 oraz 8,99 dol. na miesiąc będą musieli płacić taką samą wyższą stawkę – 9,99 dol. Na dotychczasowym poziomie 7,99 dol. pozostanie jedynie pakiet podstawowy nie udostępniający filmów w jakość HD.
Źródło: Wirtualne Media

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...