TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazdy MiŚOT – oferta, relacja, plany

Lokalny Zjazd MiŚOT w Zakopanem rozpoczyna się w poniedziałek 13. listopada. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu, a przynajmniej śledzić na bieżąco to, co na nim się dzieje. Można już także planować pobyt na wiosennej edycji tego wydarzenia, która odbędzie się w Janowie Podlaskim.

Lokalne zjazdy małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych mają swoją renomę. Uczestnictwo w nich pomaga przedsiębiorcom z tego sektora odnaleźć się rzeczywistości prawnej i biznesowej, radzić sobie z nowymi wyzwaniami, a przede wszystkim spotkać się w branżowym gronie. Nie trzeba też dodawać, że w ich trakcie podpisano niejedną umowę z dostawcami sprzętu – pobyt tu chwalą sobie także wystawcy i sponsorzy.

Najbliższy, jesienny Zjazd MiŚOT w Zakopanem ma miejsce w dniach 13 – 15 listopada 2023 roku. ISPortal, tradycyjnie już, objął go swym patronatem, w związku z czym zapraszamy na prowadzoną przez nasz zespół relację na żywo pod tym linkiem: Zjazd MiŚOT w Zakopanem – relacja [NA ŻYWO] – ISPortal. Będziemy tam przekazywać relację ze wszystkich ważniejszych punktów programu, nieraz też będziemy obecni w kilku salach równocześnie. I choć najlepiej o rozwoju projektów dla MiŚOT-ów: EPIX, MdO, MdS, MdM, MdI, TeleCentrum, Lokalnych, TeleOdpowiedzialnych, Fundacji Lokalni, Publikonie, czy Akademii MiŚOT słyszeć bezpośrednio, przekażemy to, co uznamy za najistotniejsze.

Przypominamy też, że o najważniejszych punktach agendy pisaliśmy tutaj: Nowa rzeczywistość, czyli agenda Zjazdu MiŚOT – ISPortal, a szczególnie polecamy panel otwierający oraz atrakcje.

Podkreślmy też, że warto pomyśleć już także o przyjeździe wiosną na kolejny Zjazd MIŚOT do Janowa Podlaskiego. Odbędzie się w dniach 10 – 12 kwietnia w sprawdzonej już, zamkowej lokalizacji. Poznamy tam także TeleOdpowiedzialnego Roku 2023. Tylko do 15 listopada będzie obowiązywała najniższa (promocyjna) cena na to wydarzenie (dla MiŚOT-ów wynosi ona 699 zł).

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze