TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd w Zakopanem – integracja i rozrywka

Ogólnopolski Zjazd MiŚOT zbliża się wielkimi krokami. Będzie to czas pełen mocnej merytoryki, rozmów, wsparcia w biznesie i wymiany doświadczeń. Ale… nie tylko pracą człowiek żyje!

Organizatorzy Zjazdu MiŚOT przygotowali dla uczestników dwa wieczory wypełnione atrakcjami.

Before Party – ten wieczór integracją będzie stał! Drużynowe zmagania, czyli quiz z wiedzy ogólnej to doskonała propozycja na integrację połączoną z rywalizacją i dużą dawką śmiechu. Na Uczestników czekać będzie 45 pytań z różnych dziedzin wiedzy, zarówno otwartych, graficznych, muzycznych jak i z podpowiedziami do wyboru. Nie zabraknie też pytań branżowych. A to wszystko przy mocnych trunkach i doskonałym jedzeniu.

Zaraz po wyłonieniu trzech zwycięskich drużyn i wręczeniu nagród, niezastąpiony DJ Martin zaprosi Uczestników na parkiet. Jak zwykle zagra największe hity i dodatkowo poprowadzi kilka integracyjnych zabaw. Wisienką na torcie będzie fotobudka 360°, która uwieczni niezapomnianą imprezę.

Zapowiada się naprawdę fajny wieczór, na luzie i z przytupem.

AntyGala xBest, czyli wyjątkowa impreza bez szpilek i garniturów, za to z doskonałą częścią artystyczną. Na scenie swój program zaprezentuje przezabawny i dobrze Wam znany z radia i telewizji Bartosz Gajda. Zaraz po ogromnej dawce dobrego humoru, sceną zawładną mocne brzmienia. Covery AC/DC i nie tylko to główna domena zespołu 4 Szmery – to właśnie oni zagrają na antyGali xBest w Zakopanem!

Nieodłączną częścią Zjazdów MiŚOT jest Melina, czyli kultowe miejsce spotkań na luzie, przy zimnym piwie i w cudownej atmosferze. I tym razem również nie zabraknie Meliny, która usytuowana będzie pomiędzy salami wykładowymi, a każdy z Uczestników mógł do niej zaglądnąć pomiędzy prelekcjami. Dodatkowo w pierwszym dniu Zjazdu w Melinie będzie rozstawiona fotobudka 360°, specjalnie dla tych, którzy nie mieli okazji nagrać sobie pamiątki podczas Before Party.

Aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami, atrakcjami, konkursami, zapoznać się z agendą oraz mapą hotelu, a także otrzymywać powiadomienia podczas Zjazdu o istotnych kwestiach, wystarczy pobrać aplikację Zjazdową MiŚOT:

na iOS: https://itunes.apple.com/app/id6446274711
na android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.mkonferencja.misot

Widzimy się już 13 listopada 2023 roku w Nosalowym Dworze w Zakopanem!

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze