MiŚOT-y dla Ukrainy

Grupa MiŚOT poprzez Fundację LOKALNI organizuje zbiórkę do skarbonki MiŚOT dla Ukrainy. Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.

Ocena rosyjskiej inwazji na Ukrainę zarówno w naszej redakcji, jak i w całej Grupie MiŚOT jest jednoznaczna. W miarę możliwości pomagamy też tym, którzy tak bardzo potrzebują dziś naszego wsparcia️. Angażujemy się i nagłaśniamy zbiórki i inne akcje pomocowe, cieszy nas solidarność branży ICT z narodem ukraińskim, namawiamy do wyłączenia geolokalizacji z Rosji i Białorusi, co utrudnia prowadzenie cyberataków, a MdS wspiera operatorów radą na ISP Forum. Przyszła też pora na zbiórkę środków.

– Całość zebranej przez nas kwoty zostanie przekazana na pomoc ofiarom konfliktu w Ukrainie – podkreśla Krzysztof Czuszek, wiceprezes MiŚOT SA. – Każda wpłacona przez nas złotówka jest ważna i pokażmy, że MiŚOT-y mają wielkie serca! Teraz, jeszcze bardziej niż zwykle, ważne staje się nasze hasło: Razem możemy więcej!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/misot-dla-ukrainy

Warto przy tym podkreślić, że przy zbiórkacjh na rzecz Ukrainy zarówno Fundacja Siepomaga, jak i perator transakcji PayU, zrezygnowały z prowizji.

Zgłoś się do pomocy!

Ponadto Grupa MiŚOT przygotowała ankietę dla osób gotowych pomóc w działaniach na rzecz wsparcia uchodźców z Ukrainy. Zapraszamy do zaangażowania, zgłaszania pomysłów i rejestracji w bazie wolontariuszy: https://forms.gle/iXVHAs66umGb13wV7

Ukraino, nie zostawiamy Cię w potrzebie!