Amazon Prime już w Polsce

41
amazon prime

W Polsce pojawiła się usługa Amazon Prime, na którą czekało wielu użytkowników. Oferta obejmuje nie tylko szybkie i darmowe dostawy z 30 kategorii, ale również dostęp do filmów i seriali Prime Video oraz darmowe gry PC.

Teraz Amazon Prime można wypróbować bezpłatnie przez 30 dni rejestrując się na stronie amazon.pl/prime. Po okresie próbnym można korzystać z oferty płacąc 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Użytkownicy korzystający z Amazon Prime mają nielimitowane  darmowe dostawy produktów z wielu kategorii. Są to m.in. artykułu sportowe, elektronika, kosmetyki, książki czy zabawki. Dostawy w ofercie mogą odbywać się do domu, paczkomaty czy punktu odbioru.Nie ma też minimalnej kwoty zamówienia.

–  Wprowadzając Amazon Prime do Polski, możemy zaoferować darmową dostawę nawet następnego dnia, dostęp do nagradzanych filmów i seriali, a także gier komputerowych i o wiele więcej – mówi Mourad Taoufiki, dyrektor generalny Amazon.pl.

Bo Amazon Prime to nie tylko specjalne warunki dostaw, ale też dostęp do filmów i seriali – także oryginalnych produkcji Amazona, darmowe gry czy comiesięczna subskrypcja kanału Twitch na Prime Gaming .

– W przyszłości planujemy wprowadzić jeszcze większy wybór produktów dostarczanych jeszcze szybciej oraz rozszerzyć naszą ofertę filmów i seriali o kolejne pozycje – mówi wiceprezes Amazon Prime, Jamil Ghani.

Źródło: dobreprogramy.pl