Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zostań TeleOdpowiedzialnym Roku 2023

Ruszyła kolejna edycja konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2023. Do 29 lutego 2024 roku mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą składać aplikacje opisujące ich aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Laureata poznamy na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Janowie Podlaskim.

– Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni są coraz bardziej aktywni w działaniach charytatywnych, ochronie środowiska, dbają o pracowników i otoczenia. Trzeba to pokazywać i dzielić się dobrymi praktykami z innymi. Zachęcamy operatorów do pokazania tegorocznej aktywności w tych obszarach – mówi Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni.

Na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Zakopanem została ogłoszona inauguracja kolejnej edycji konkursu.

– Chcemy, by uczestnicy dzielili się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać. Najciekawsze inicjatywy pokażemy w mediach – informuje Aleksandra Czerech, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Warto już teraz wypełnić aplikację dostępną na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialni/teleodpowiedzialny-roku-2023/ i wysłać ją na adres: teleodpowiedzialni@misot.pl. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca lutego. Potem do pracy przystąpi kapituła.

– W ubiegłorocznej edycji otrzymaliśmy najwięcej zgłoszeń od początku konkursu. Przebiliśmy rekord z odsłony 2021, kiedy operatorzy wypełnili trzy razy więcej aplikacji niż rok wcześniej. Świadczy to o tym, że aktywność CSR-owa w branży jest coraz większa. Jest się czym chwalić – komentuje Paweł Gniadek, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Organizatorami konkursu są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. Patronat nad inicjatywą mają isportal.pl, ICT Professional oraz Tygodnik Angora. 

LAUREACI:

2019 rok – Interkonekt

2020 rok – Systemia, wyróżnieni: Interkonekt, Kolnet, Promedia

2021 rok – Multimetro (Miconet), wyróżnieni: Interkonekt, Fiberway, Pasjo.net, Syrion i FajnyNet2022 rok – Beskid Media, wyróżnienia:  Syrion, Comnet Multimedia, Multimetro (Miconet)

Najnowsze

Sąd Najwyższy w sporze “przedsiębiorcy kontra ZUS” stanął po stronie ZUS-u

Rzecznik MŚP interweniował w sprawie kwestionowania przez ZUS podstawy wymiaru składek zadeklarowanych przez przedsiębiorców....

Wyciek danych z laboratorium ALAB może dotyczyć nie tylko jego klientów. Jak sprawdzić, czy nasze dane są bezpieczne?

Wyciek danych z laboratorium ALAB zatacza coraz szersze kręgi. Jak podaje NASK problem może...

ZUS chce mieć prawo kwestionowania wysokości podstawy wymiaru składek. Rzecznik MŚP interweniuje

Po raz kolejny ZUS postanowił przyznać sobie prawo do kwestionowania wysokości podstawy wymiaru składek...

Energia geotermalna Google’a

Google dzięki geotermalnej elektrowni dostarcza bezemisyjną energię elektryczną do sieci w Nevadzie. Firma jest...