TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zostań TeleOdpowiedzialnym Roku 2023

Ruszyła kolejna edycja konkursu TeleOdpowiedzialny Roku 2023. Do 29 lutego 2024 roku mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą składać aplikacje opisujące ich aktywność w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu. Laureata poznamy na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Janowie Podlaskim.

– Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni są coraz bardziej aktywni w działaniach charytatywnych, ochronie środowiska, dbają o pracowników i otoczenia. Trzeba to pokazywać i dzielić się dobrymi praktykami z innymi. Zachęcamy operatorów do pokazania tegorocznej aktywności w tych obszarach – mówi Daniel Piecuch, prezes Fundacji Lokalni.

Na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT w Zakopanem została ogłoszona inauguracja kolejnej edycji konkursu.

– Chcemy, by uczestnicy dzielili się z MiŚOT-ami swoimi projektami, będziemy je promować i wspierać. Najciekawsze inicjatywy pokażemy w mediach – informuje Aleksandra Czerech, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Warto już teraz wypełnić aplikację dostępną na stronie: https://misot.pl/teleodpowiedzialni/teleodpowiedzialny-roku-2023/ i wysłać ją na adres: teleodpowiedzialni@misot.pl. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do końca lutego. Potem do pracy przystąpi kapituła.

– W ubiegłorocznej edycji otrzymaliśmy najwięcej zgłoszeń od początku konkursu. Przebiliśmy rekord z odsłony 2021, kiedy operatorzy wypełnili trzy razy więcej aplikacji niż rok wcześniej. Świadczy to o tym, że aktywność CSR-owa w branży jest coraz większa. Jest się czym chwalić – komentuje Paweł Gniadek, wiceprezes Fundacji Lokalni.

Organizatorami konkursu są Grupa MiŚOT oraz Fundacja Lokalni. Patronat nad inicjatywą mają isportal.pl, ICT Professional oraz Tygodnik Angora. 

LAUREACI:

2019 rok – Interkonekt

2020 rok – Systemia, wyróżnieni: Interkonekt, Kolnet, Promedia

2021 rok – Multimetro (Miconet), wyróżnieni: Interkonekt, Fiberway, Pasjo.net, Syrion i FajnyNet2022 rok – Beskid Media, wyróżnienia:  Syrion, Comnet Multimedia, Multimetro (Miconet)

Józef Kotlarz
Józef Kotlarz
Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Zajmował się propagowaniem tematyki gospodarczej najpierw w mediach lokalnych, a następnie ogólnopolskich i branżowych. Redaktor specjalizujący się w tematyce związanej z rynkiem kapitałowym, energetyką i telekomunikacją.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...