TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zobacz fotorelacje ze Spotkania Liderów 2014!

10 września 2014 roku w Sheraton Warsaw Hotel odbyło się Spotkanie Liderów 2014, w ramach którego zorganizowane były 5. Edycja Konferencji Sieci Szerokopasmowe oraz Forum Inwestycji Infrastrukturalnych.

W Wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele branży telekomunikacyjnej, energetycznej, budowlanej, dostawcy sprzętu, regulator oraz przedstawiciele administracji publicznej, zarówno centralnej jak i samorządowej.
Uroczystego otwarcia Spotkania Liderów 2014 dokonali Przewodniczący Rad Programowych: Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Orange Polska (Sieci Szerokopasmowe) oraz Mariusz Grendowicz, Prezes Zarządu Polskich Inwestycji Rozwojowych (Forum Inwestycji Infrastrukturalnych).
Wydarzenie było okazją do dyskusji na temat wyzwań w zakresie budowy szeroko rozumianej infrastruktury w Polsce. Od kilku edycji, konferencja Sieci Szerokopasmowe jest unikalną platformą do wymiany doświadczeń i koncepcji w zakresie realizacji rozwoju sieci szerokopasmowych w Polsce. W tej edycji Konferencji, mowa była m.in. współpracy operatorów na rzecz inwestycji i wspólnego wykorzystania infrastruktury, dysponowaniu częstotliwościami radiowymi, , jak również o kwestiach związanych z kreowaniem i oferowaniem usług szerokopasmowych, tj. realizacji Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.
Jednocześnie, podczas Forum Inwestycji Infrastrukturalnych Goście dyskutowali m.in. o barierach prawnych w zakresie realizacji inwestycji, modelach finansowania, uwarunkowaniach przygotowania i realizacji przedsięwzięć infrastrukturalnych. Główną osią dyskusji były sposoby zapewnienia synergii pomiędzy wszystkimi podmiotami, zarówno państwowymi jak i prywatnymi, zaangażowanymi w inwestycje infrastrukturalne w Polsce.
Połączenie obu konferencji w jedno Spotkanie umożliwiło holistyczne spojrzenie na branżę infrastrukturalną w Polsce. Uczestnicy Konferencji mogli podjąć swobodny dialog z kluczowymi osobami odpowiedzialnymi za rozwój infrastruktury, wykazując najlepsze praktyki i rozwiązania, które mogą przyczynić się do stworzenia długofalowych podstaw rozwoju polskiej gospodarki. Zwieńczeniem Konferencji będzie podpisanie Listu Otwartego Rady Programowej Konferencji Sieci Szerokopasmowe, w którym znajdą się rekomendacje dla decydentów dotyczące usprawnienia procesu budowy sieci szerokopasmowych w Polsce i wypełnienia założeń Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014-2020.

Już dziś zapraszamy na kolejną – wiosenną edycję Spotkania. A tymczasem do obejrzenia Fotorelacji z tegorocznego Spotkania Liderów:


Zapraszamy do zapoznania się z pełną FOTORELACJĄ

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Forum Inwestycji Infrastrukturalnych i Sieci Szerokopasmowe
Kontakt: Magdalena Kopańska, Kierownik Działu Marketingu, m.kopanska@mmcpolska.pl

 
 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...