TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Wywiad z SGT SA – operatorem usługi JAMBOX

Wywiad z Bartłomiejem Czardybonem – prezesem zarządu SGT SA, operatora usługi JAMBOX – IPTV dla ISP. Zapraszamy.
– Co w ogle robiSGT?
SGT pomaga dostawcom Internetu stać się operatorami telekomunikacyjnymi, którzy sprzedają pełen zakres usług w tym telewizję cyfrową JAMBOX.
– Dlaczego warto współpracować z SGT?
Najlepiej zapytać jednego ze 150 Partnerów SGT (śmiech). Myślę, że warto wspomnieć o tym, że na dziś JAMBOX działa na 20 tys. dekoderów, co daje nam pewność, że następny podłączony Abonent również będzie zadowolony. SGT wspiera modele STB wielu producentów, więc nie tylko dajemy wybór Abonentowi (proste i tanie oraz zaawansowane i droższe), ale zabezpieczamy biznes przed zagrożeniami związanymi z jednym dostawcą. JAMBOX ma najszerszą ofertę kanałów telewizyjnych poukładanych w atrakcyjne pakiety. Staramy się nie korzystać z zamkniętych rozwiązań zewnętrznych dostawców – to powoduje, że nasz produkt jest doskonale dopasowany zarówno do potrzeb naszych Abonentów, jak i Operatorów.
– Co jako Operator będę mógł zaoferować moim Abonentom?
Pełna oferta JAMBOX to blisko 200 kanałów telewizyjnych. Nasz flagowy produkt – pakiet Wielotematyczny to ponad 100 kanałów, które sugerujemy oferować w cenie 54,90 zł. Do tej oferty podstawowej można dokupić 20 dostępnych dodatkowo pakietów Tematycznych, Premium czy kanałów HD. W dobie pełnej dostępności DVB-T przygotowaliśmy również pakiet dla mniej wymagających Abonentów (ale z sztandarowym kablowym zestawem kanałów takich jak: TVN 24, AXN, Discovery Channel, National Geographic, Eurosport, Disney Channel czy nSport) – taki zestaw ponad 50 kanałów nazywany przez nas Telewizją Bez Karty jest dostępny dla Abonentów już od 34,90 zł. Telewizja Bez Karty to najtańszy na rynku sposób na oferowanie atrakcyjnych usług telewizyjnych.
– A co jeśli chciałbym sprzedawać mój własny pakiet?
Chciałbym podpisać własne umowy z nadawcami. Oczywiście jest to możliwe. W ramach współpracy przy sprzedaży telewizji JAMBOX możesz uruchomić sobie jeden własny pakiet (pewnie mniejszy niż wielotematyczny), a my zrobimy Ci dla niego tanią usługę technologiczną, pod względem technicznym identyczną do JAMBOX. Dodatkowo cały czas możesz sprzedawać Abonentom pakiety JAMBOX.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...