TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Widzimy się wszyscy w Janowie Podlaskim!

Do wiosennego spotkania małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zostało już coraz mniej czasu. Zjazd MiŚOT odbędzie się tym razem pod hasłem Klastra Dzikiego Wschodu.

Zjazd rozpocznie Hyde Park – spotkanie za zamkniętymi dla publiczności drzwiami, gdzie swobodnie i bez ogródek każdy operator będzie mógł się wypowiedzieć i przedstawić swoje inicjatywy. W kolejnych dniach będzie dużo o prawie, inwestowaniu, marketingu, nowych technologiach i kwestiach technicznych – sprzętowo i merytorycznie. Panele i prelekcje prowadzone będą równolegle w trzech salach – w tym jedna tylko dla MiŚOT.

Zjazd to także spotkanie i integracja. Przedstawiciele Grupy MiŚOT, w tym Rady Bezpieczeństwa Biznesowego Grupy MiŚOT, , która niedawno zaczęła prace, odpowiedzą – na sali w kuluarach – na trudne pytania uczestników.

Obecna będzie także redakcja ISPortalu nieustannie poszukująca tematów ze środowiska operatorów.

Rozrywka

Na Before Party wystąpi znany i lubiany stand-uper. Dzień później podczas antyGali xBest odbędzie się koncert na żywo. Przypominamy też o konkursach, które tradycyjnie już dla uczestników zjazdu przygotowali organizatorzy. Łączna pula nagród w konkursie, do udziału w którym zaprasza Brat MiŚ to 6 000 zł, odrębne przewidziane są także dla Gwiazdy Klastra Dzikiego Wschodu.

Podczas zjazdu rozstrzygnięty zostanie także konkurs TeleOdpowiedzialny Roku, wieloletnia inicjatywa Fundacji Lokalni, dzięki której o lokalnych operatorach piszą także media ogólnopolskie skierowane do szerokiej grupy odbiorców.

Zjazd MiŚOT odbędzie się w dniach 10 – 12 kwietnia. Jeśli nie masz jeszcze wejściówki, zarezerwuj ją tutaj.

Marek Nowak
Marek Nowak
Redaktor naczelny ISPortal, wcześniej związany między innymi z miesięcznikiem Mobile Internet. Artykuły dotyczące nowych technologii publikował także w portalu Trojmiasto.pl. Po godzinach tworzy opowiadania science-fiction, które ukazały się w kilku już pismach literackich (Nowa Fantastyka, Epea, QFant).

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...