TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Gwiazda Klastra Dzikiego Wschodu – wyjątkowy konkurs

Konkurs Gwiazda Klastra Dzikiego Wschodu to kolejna super atrakcja podczas ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim!

Kto śledzi informacje na temat zjazdu w Janowie Podlaskim, ten z pewnością wie już o Konkursie Brata MiŚ-a. To nie jedyny konkurs podczas wydarzenia! Organizator przygotował dla uczestników kolejną atrakcję w postaci konkursu Gwiazda Klastra Dzikiego Wschodu. Oprócz solidnej dawki merytoryki podczas wykładów gwarantujemy również świetną zabawę!

Nagrodą w tym konkursie będzie voucher uprawniający do bezpłatnej rejestracji na kolejny ogólnopolski Zjazd MiŚOT – edycja jesienna. Jest o co walczyć!

Dzięki konkursowi spróbujemy połączyć wirtualny świat social mediów z magiczną krainą Klastra Dzikiego Wschodu. Użyjemy do tego aparatu Polaroid, dzięki któremu każdy uczestnik nie tylko dostanie pamiątkowe zdjęcie do wklejenia w Atlasie Przedstawicieli Klastra Dzikiego Wschodu, ale również wersję cyfrową swojej fotografii, którą opublikujemy na profilu FB ISPortal. Aby wygrać nagrodę w konkursie, należy:

  1. udostępnić swoją fotografię opublikowaną na FB ISPortal
  2. zachęcić swoich znajomych do polubień (tzw. lajków) pod postem ze swoją fotografią na ISPortal.

Wygrywa ten uczestnik, który zbierze największą liczbę reakcji pod swoją fotografią – a tym samym zostanie Gwiazdą Klastra Dzikiego Wschodu!

Konkurs przeznaczony jest dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, którzy będą uczestniczyli w zjeździe oraz zainstalują aplikację zjazdową:

Warunkiem koniecznym jest również obecność na rozdaniu nagród – 12 kwietnia o godzinie 12:25 (szczegóły w agendzie z dokładnym programem zjazdu).

Sponsorem nagrody jest Grupa MiŚOT, pełen regulamin będzie można znaleźć w aplikacji.

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...