TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Konkurs Brata MiŚ-a

Takie atrakcje możliwe tylko w Klastrze Dzikiego Wschodu podczas Zjazdu w Janowie Podlaskim 10 – 12 kwietnia 2024 r.!

Tradycyjnie już dla uczestników zjazdu organizator przygotował konkurs z wyjątkowymi nagrodami. Żeby je wygrać, trzeba będzie postarać się, ale naprawdę warto! Zarówno łączna pula wartości nagród robi wrażenie: 6 000 zł, jak również ich rodzaj.

Pierwsze miejsce to  Drukarka 3 – Creality CR-X Pro. Serię CR-X wyróżnia posiadanie dwóch ekstruderów, tłoczących dwa kolory filamentu do jednej dyszy, o wartości 3 999 zł (łącznie z wkładami).

Drugie miejsce: Elektryczna hulajnoga MOTUS Scooty 10 – to połączenie komfortowej jazdy i pełnego bezpieczeństwa o wartości 1 499 zł.

Trzecie miejsce: Mobilny głośnik bezprzewodowy JBL – tej marki nikomu nie trzeba przedstawiać, to gwarancja świetnego dźwięku i dobrej jakości sprzętu – o wartości 650 zł.

Jak grać, żeby wygrać?

Zasady konkursu są proste: pierwsze trzy osoby, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają odpowiednio trzy nagrody. Punkty można zbierać skanując kody QR – bądźcie czujni, gdyż będą one dostępne w różnym czasie i w różnych miejscach. Dodatkowo liczba punktów można zwiększyć rozwiązując quiz z (nie zawsze oczywistymi) pytaniami konkursowymi dotyczącymi Grupy MiŚOT oraz Sponsorów Zjazdu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs przeznaczony jest dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, którzy będą uczestniczyli w zjeździe oraz zainstalują aplikację zjazdową:

Warunkiem koniecznym jest również obecność na rozdaniu nagród – 12 kwietnia o godzinie 12:25 (szczegóły w agendzie z dokładnym programem zjazdu).

Sponsorem nagród jest Grupa MiŚOT i projekt MdM Sp. z o.o., pełen regulamin będzie można znaleźć w aplikacji.

To nie jedyny konkurs na najbliższym zjeździe w Janowie Podlaskim. Bądźcie na bieżąco, bo już wkrótce ogłosimy kolejny! 

Warto od razu zarejestrować się na zjazd, by mieć pewność skorzystania z rzetelnej merytoryki i dobrej zabawy: https://janow.misot.pl/rejestracja.

Ewa Murawska
Ewa Murawska
Socjolożka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, całe życie zawodowe pracująca w obszarze marketingu w wielu branżach i różnej wielkości przedsiębiorstwach. Specjalistka w przygotowaniu kampanii marketingowych według reguły 360 stopni. Prywatnie pasjonatka historii ubioru i jeździectwa.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...