Szkolenia SalesOn dostępne dla MiŚOT-ów

607

MiŚOT Akademia, o której pisaliśmy już na naszym portalu, to projekt szkoleniowy tworzony z myślą o MiŚOT-ach i powstający we współpracy z nimi. Uczestnicy testów otrzymali właśnie dostęp do licznych szkoleń oferowanych przez platformę SalesOn, która została parterem Akademii.

– Spośród otrzymanych ofert wybraliśmy polską platformę, której twórcy rozumieją nowoczesne podejście do szerzenia wiedzy i która już teraz ma w swojej ofercie 30 szkoleń. Część z nich z pewnością zainteresuje także pracowników MiŚOT – mówi Marcin Orocz, współtwórca Akademii i dyrektor Biura Projektów.

Przykładem może tu być szkolenie Proaktywna postawa sprzedawcy, które pozwala zrozumieć czym jest postawa w sprzedaży i co może pomóc lepiej sprzedawać. Podczas szkolenia przedstawiana jest postawa w sprzedaży, którą rekomenduje SalesOn. Omawiany jest także wpływ postawy na pracę w różnych zawodach i postawy znanych postaci – symboli. Prezentowane są też kierunki zależności między postawą, a zachowaniem.

– Jesteśmy dumni ze współpracy, którą udało nam się nawiązać z grupą MiŚOT i że będziemy mogli wspierać ich projekt rozwojowy – mówi Przemysław Mika z firmy SalesOn. – Jestem przekonany, że dzięki połączeniu naszej platformy do podnoszenia wiedzy produktowej i kompetencji sprzedażowych oraz umiejętności MiŚOT w łączeniu różnych dostawców i aktywizowaniu uczestników uda nam się stworzyć unikatowy projekt na ogromną skalę. Stawiamy na efektywność i mierzalność każdego działania dzięki czemu będziemy w stanie szybko wyciągać wnioski i kreować kolejne funkcjonalności platformy.

Możemy się też spodziewać, że już wkrótce na platformie pojawią się szkolenia znane uczestnikom Zjazdu MiŚOT.

MiŚOT Akademia jest wciąż otwarta na ochotników, którzy chcą testować platformę za darmo do końca stycznia i dzielić się z nami swoimi wrażeniami – zapewnia Marcin Orocz.

Do bezpłatnych testów można zapisywać się tutaj.

Twórcy zapewniają też, że dzięki innowacyjnemu podejściu, a także znajomości rynku i potrzeb lokalnych operatorów, MiŚOT Akademia stanowi realną szansę na rewolucję systemu edukacji pracowniczej. Dzięki temu uczestnicy dostaną dostęp do programu, którego wcześniej na rynku brakowało.

Edukacja pracowników i przygotowanie ich do pełnienia obowiązków to obecnie poważne wyzwanie także dla lokalnych operatorów.