Sprzęt do wideokonferencji

255
xbest.pl

Dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych, firma xbest.pl pragnie zaprezentować nowoczesne i zaawansowane urządzenia marki Logitech przeznaczone do prowadzenia wideokonferencji.

W obecnych czasach, w związku z panującą sytuacją na świecie, wzrasta zapotrzebowanie na rozwiązania tego typu. Wiele firm zmieniło swój tryb pracy ze stacjonarnego na zdalny lub hybrydowy, a co za tym idzie zwiększa się popularność prowadzenia spotkań na odległość w formie wideokonferencji. Prezentowany sprzęt adresowany są głównie do klienta biznesowego, lecz z powodzeniem znajdzie zastosowanie również w warunkach domowych.

Urządzenia działają zgodnie z zasadą Plug&Play, czyli są gotowe do użycia zaraz po podłączaniu ich do komputera. Wyposażone są w szereg zaawansowanych funkcji ułatwiających jak i ulepszających prowadzenie wideokonferencji.

ZESTAWY SŁUCHWKOWE

Zestawy słuchawkowe łączą się z urządzeniem poprzez interfejs USB. Występują w wersji zarówno przewodowej jak i bezprzewodowej. Ponadto możemy podzielić je na zestawy mono (z jedną słuchawką), bądź stereo (z dwoma słuchawkami). Zapewniają czysty dźwięk dzięki funkcji redukcji echa akustycznego i cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP). Posiadają mikrofon na wysięgniku wyposażony w niwelację szumów.

KAMERY

Kamery internetowe transmitują rozdzielczość FullHD, podczas gdy kamery serii Rally oraz GROUP obsługują rozdzielczość 4K UltraHD. Wyposażone we wbudowane mikrofony wysokiej jakości oraz szerokokątne obiektywy. Cechuje je elegancki i nowoczesny design, który wpasuje się w wystrój każdego biura.

SYSTEMY WIDEOKONFERENCYJNE

Systemy konferencyjne to urządzenia typu All-in-One, tzn. że zawierają w sobie, wszystkie potrzebne elementy do prowadzenia rozmów wideo, jak np. mikrofon, kamerę i głośniki w jednym urządzeniu. Sprzęt jest w stanie bezproblemowo obsłużyć kilkuosobowe spotkania. Po zastosowaniu dodatkowych paneli mikrofonowych, liczba ta może wzrosnąć nawet do kilkunastu osób, gdzie każda z nich będzie dobrze widoczna oraz słyszana. Ponadto posiadają możliwość przybliżenia optycznego oraz cyfrowego obrazu.

Wartym uwagi jest fakt, iż systemy wideokonferencyjne Logitech wyposażone są w wizjer AI odpowiadający za analizę obiektów i otoczenia oraz optymalizację automatycznego kadrowania, dobieranie odpowiednich parametrów obrazu i sterowanie kamerą.

PANELE MIKROFONOWE

Panele mikrofonowe służą do rozszerzenia obecnej liczby mikrofonów w systemie wideokonferencyjnym. Cechują się czystym i naturalnym dźwiękiem, dzięki zastosowaniu w nich 4 adaptacyjnych mikrofonów formujących wiązki oraz automatycznego wyrównywania poziomu dźwięku i hałasu. Zasięg przechwytywania dźwięku wynosi, aż 4,5m. Istnieje możliwość łączenia urządzeń w serie, które nie wymagają dodatkowych kabli zasilających, gdyż energia pobierana jest z kabla sygnałowego.

AKCESORIA DODATKOWE

W ofercie firmy znajduje się również szereg akcesoriów dodatkowych przeznaczonych do rozbudowy i współpracy ze sprzętem wideokonferencyjnym marki Logitech.

Pełna oferta produktów marki Logitech dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat aktualnych cen oraz dostępności sprzętu konferencyjnego marki Logitech.