Sprzedaż NFT przez spółkę z warszawskiej giełdy

364

15 lutego spółka Skinwallet rozpoczęła prywatną sprzedaż tokenów NFT zaprojektowanych przez Rafała Szłapę. Dzień później rozpoczęła się sprzedaż publiczna. Wszystko w ramach projektu Cyber Warriors Army Skinwallet.

Skinwallet SA jest właścicielką platform do handlu dobrami cyfrowymi w grach video. Zgodnie z zapowiedziami jako pierwsza ze spółek notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych postanowiła uruchomić projekt NFT.

Cyber Warriors Army –bo o nim mowa – to kolekcja 8 tysięcy unikalnych tokenów NFT, które zaprojektował artysta Rafał Szłapa. Przedstawiają armię Cyber Wojowników z alternatywnej rzeczywistości CyberVersum. To świat zbudowany przez Skinwalle w estetyce science fiction.

15 lutego rozpoczęto  sprzedaż tokenów osobom, które znajdowały się na whiteliście. Dzień później rozpoczęła się sprzedaż publiczna.

Cena tokena w sprzedaży prywatnej to 0,035 ETH (Ethereum). W ten sposób będzie można zakupić maksymalnie 5 tokenów na jeden portfel Metamask. Cena w sprzedaży publicznej to 0,05 ETH. Tu obowiązujący limit to 20 tokenów.

To początek drogi do budowy i rozwoju metaversu CyberVersum. Dzięki tokenom CWA właściciele będą członkami społeczności o beneficjentami aktywności wprowadzanych na kolejnych etapach.

– Uruchomienie sprzedaży tokenów to kolejny – obok nawiązania współpracy z organizacjami esportowymi, w tym m.in. ESE – kamień milowy w budowie CyberVersum, które będziemy sukcesywnie rozwijać we współpracy z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami – mówi Kornel Szwaja, prezes zarządu Skinwallet.

Źródło: wirtualnemedia.pl

Grafika: https://www.cyberwarriorsarmy.com/