TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Sponsorzy Lokalnego Zjazdu MiŚOT zapraszają na stoiska

Niejeden kontrakt zostanie zawarty na Lokalnym Zjeździe MiŚOT, który odbędzie się w Wiśle w dniach 27-29 marca. Prezentujemy kolejnych dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej, którzy będą tam obecni. 

Na stoisku FIBRAIN zaprezentowane będzie kompletne portfolio produktów tejh firmy, m.in. ONT Halny w technologii GPON, routery Ethernet Halny, urządzenia OLT i ONT w technologii XGS-PON, a ponadto system FIBRAIN HD, najnowsza oferta kabli światłowodowych i mufy światłowodowe. Oczywiście to nie wszystko. Zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania gości zjazdu dotyczące systemów i produktów światłowodowych.

TVIP przekonuje zaś: Przekonajcie się sami, jak innowacyjne i zaawansowane rozwiązania IPTV/OTT oferowane przez TVIP mogą uczynić Wasze doświadczenia z telewizją cyfrową jeszcze bardziej wyjątkowymi. Nasz zespół będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, omówić nasze produkty i przedstawić najnowsze technologie. Nie przegapcie tej okazji, aby poznać przyszłość telewizji! Do zobaczenia na naszym stoisku!

Arista Networks w tym roku prezentować będzie głównie produkty i rozwiązania Arista Cognitive Unified Edge dla rozproszonych przedsiębiorstw i nie tylko. Na stoisku nie zabraknie zarządzanych z chmury firewalli, przełączników oraz punktów dostępowych WiFi. Na stoisko zerdecznie zaprasza Wojciech Walczak, Konsultant ds. bezpieczeństwa w CLICO.

Emiter oferuje zaś odwiedzającym Vouchery rabatowe:
– 250 zł rabatu na szkolenie “Instalator sieci światłowodowych”;
– dodatkowe 7% rabatu na na pierwsze zamówienie z działu okablowanie strukturalne;
– extra 50 punktów lojalnościowych za założenie konta na platformie zakupowej.

Czytaj także:

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze