TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd MiŚOT: dostawcy i partnerzy

Lokalny Zjazd MiŚOT Wiosna, który odbędzie się w Wiśle 27-29 marca będzie okazją do do zapoznania się z ofertą dostawców produktów i usług dedykowanych branży telekomunikacyjnej. Oto kolejni z nich. 

Wiosenny Zjazd MiŚOT już niebawem. Pojawią się na nim także producenci sprzętu i dostawcy urządzeń telekomunikacyjnych. Będą wśród nich:

Grupa Nomios – międzynarodowy, niezależny dostawca nowoczesnych systemów cyberbezpieczeństwa, sieci krytycznych dla biznesu, rozwiązań chmurowych i usług zarządzanych. Wspieramy naszych klientów we wdrażaniu innowacji, dostarczając im najlepszych w swojej klasie technologii. W Nomios budujemy fundamenty pod bezpieczeństwo i rozwój gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego – podkreślają przedstawiciele marki. – Wspieramy również naszych klientów w zakresie zarządzania ich infrastrukturą sieciową i cyberbezpieczeństwa realizując usługi typu SOC i NOC.

Acnet, jako autoryzowany partner Huawei, dostarcza rozwiązania natomiast GPON oraz inne urządzenia stanowiące aktywne elementy sieci IP w segmencie Enterprise. Oferta Huawei obejmuje: urządzenia OLT i ONT do budowy sieci GPON, przełączniki, routery, a także rozwiązania do budowy bezprzewodowych sieci szerokopasmowych w technologii WIFI6 oraz monitory wideokonferencyjne IdeaHub. Dzięki oficjalnemu kanałowi dystrybucji, Acnet zapewnia najwyższą jakość i dostępność urządzeń, gwarancję i support producenta oraz konkurencyjne ceny – podkreślają pracownicy firmy.

Winncom Technologies jest światowym dystrybutorem i dostawcą kompletnych rozwiązań sieciowych, bezprzewodowych i przewodowych. Współpracuje z wiodącymi producentami technologii, zapewniając swoim klientom rozwiązania sieciowe i usługi wsparcia.

Cambium Networks zapewnia łączność bezprzewodową milionom ludzi na całym świecie. Produkty tej formy są wykorzystywane przez komercyjnych i rządowych operatorów sieci oraz dostawców usług szerokopasmowych do łączenia ludzi, miejsc i rzeczy. Dzięki jednej architekturze sieci obejmującej stacjonarną sieć bezprzewodową i Wi-Fi, zarządzanej centralnie przez chmurę, Cambium umożliwia operatorom osiągnięcie maksymalnej wydajności przy minimalnym spektrum i niskim obciążeniu – zapewnia.

Grafika: Marcin Jedynak
Marek Nowak
Marek Nowak
Redaktor naczelny ISPortal, wcześniej związany między innymi z miesięcznikiem Mobile Internet. Artykuły dotyczące nowych technologii publikował także w portalu Trojmiasto.pl. Po godzinach tworzy opowiadania science-fiction, które ukazały się w kilku już pismach literackich (Nowa Fantastyka, Epea, QFant).

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze