TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ruszyła rejestracja na wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT

Ruszyła rejestracja na pierwsze branżowe wydarzenie w tym roku. Wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT odbędzie się w dniach 27-29 marca 2023 r. Uczestnicy, które zarejestrują się do 31 stycznia, mogą liczyć na najlepszą cenę wejściówki. Wydarzenie odbędzie się w pięciogwiazdkowym hotelu Crystal Mountain w Wiśle.

Zjazdy MiŚOT są najlepiej ocenianymi wydarzeniami branżowymi organizowanymi dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. W 2023 roku Grupa MiŚOT zaprosi na dwa wydarzenia. Na pierwszym, otwierającym rok, nie zabraknie szerokiego omówienia zmian prawnych dotyczących branży oraz wszystkich ważnych dla operatorów aspektów działalności. Wykłady i prelekcje tak jak do tej pory będą na najwyższym poziomie merytorycznym. Zaplanowany jest również kultowy Hyde Park, czyli spotkanie tylko dla MiŚOT-ów, na którym za zamkniętymi dla publiczności i prasy drzwiami otwarcie mówi się o wszystkich kluczowych dla operatorów kwestiach. Drugi Lokalny Zjazd MiŚIOT będzie natomiast wydarzeniem podsumowującym cały rok.

Na wiosenny Lokalny Zjazd MiŚOT organizator zaprasza operatorów z całej Polski do całkiem nowej lokalizacji. Hotel, w którym odbędzie się wydarzenie, zlokalizowany jest na zboczu Góry Bukowej, a jego otwarcie nastąpiło niespełna dwa lata temu. Bardzo duża baza noclegowa oraz przestronne wnętrza sprawiają, że jest to obiekt idealny do organizacji takiego wydarzenia. Goście hotelowi mają do dyspozycji aquapark, sauny oraz strefę SPA, w której uczestnicy będą mogli odpocząć i zregenerować siły.

Obecni na dotychczasowych zjazdach cenią te wydarzenia za swobodną i przyjazną atmosferę, ciekawe wykłady, szkolenia oraz atrakcje, których i tym razem nie zabraknie. Zjazdy MiŚOT są idealnym miejscem spotkań małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych oraz dostawców. Organizator zaprasza operatorów telekomunikacyjnych do uczestniczenia w wydarzeniu. Sprawdzona formuła, organizacja na najwyższym poziomie oraz to, co najważniejsze, czyli integracja środowiska, nowe trendy oraz zapoznanie MiŚOT-ów z produktami i usługami stworzonymi dla nich przyczyni się do poprawy, oraz ułatwienia prowadzonej działalności gospodarczej.

Grupa MiŚOT zaprasza małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych z całej Polski do udziału w wydarzeniu. Przypomina, że wejściówka w najniższej cenie dostępna jest do końca stycznia.

Link do rejestracji: https://misot.pl/zjazdy/

Czytaj także:

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...