TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Ruszyła rejestracja na InfraXstructure 2015!

Zainteresowanie nową konferencją z dziedziny Data Center wciąż rośnie. InfraXstructure tworzą najlepsi specjaliści, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem 21 kwietnia w hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Przed naszą publicznością zaprezentują swoje prelekcje Wojtek Ehrenfeld z Grupy Onet.pl oraz Kamil Stawiarski – specjalista systemu Oracle. Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia Call for Papers.
Zachęcamy też do dołączenia do grona naszych partnerów – pierwszą firmą partnerską został S-NET – dostawca nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu.
Udział w InfraXstructure jest doskonałą okazją do wymiany spostrzeżeń i cennych doświadczeń, wysłuchania merytorycznych wystąpień naszych specjalistów oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych.
Pierwsza edycja InfraXstructure odbędzie się już 21 kwietnia w Warszawie. Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj się, dołączając do grona najlepszych z branży. Liczba biletów w cenie 200 ,00 PLN jest ograniczona!
Skorzystaj z najniższej ceny wejściówki w pakiecie Early Birds!
 

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...