Rozpoczyna się Lokalny Zjazd MiŚOT w Janowie Podlaskim

366

Dzień zero Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim to przede wszystkim przyjazdy i rejestracja, ale nie tylko. Dziś odbędzie się MiŚOT-owy Hyde Park (wyłącznie dla przedstawicieli MiŚOT) oraz Before Party. Agenda zjazdu na dwa kolejne dni wypełniona jest panelami, prelekcjami i dyskusjami na tematy prawne i biznesowe dotyczące lokalnych operatorów telekomunikacyjnych.

W czwartek (28.04) nastąpi uroczyste otwarcie zjazdu, a późniejsze rozmowy będą poświęcone aspektom finansowym, ze szczególnym uwzględnieniem zmian, które może przynieść Polski Ład. Od godziny 12 w sali głównej omawiane będą kluczowe projekty Grupy MiŚOT, zasady udostępniania akcji MiŚOT SA, a następnie goście dowiedzą się o tajnikach konsolidacji firm telekomunikacyjnych.

Drugi dzień zjazdu (29.04) jest również bogaty w przydatną wiedzę – prezentacje ekspertów będą poruszały sposoby zastosowania technologii LoRaWAN oraz zagadnienia z dziedziny cyberbezpieczeństwa. Nie zabraknie też nowinek z MiŚOT Akademii oraz projektu Lokalni.pl. Prowadzący i uczestnicy zjazdu spróbują również znaleźć odpowiedź na pytanie, jak społeczna odpowiedzialność biznesu może pomóc w prowadzeniu biznesu.

Pełna agenda Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim dostępna jest tutaj.

Przypominamy też, że kolejne Lokalne Zjazdy MiŚOT planowane są co kwartał i zorganizowane będą w następujących rejonach: Północ (14 -15 czerwca 2022 r. Kołobrzeg – Hotel Aquarius) i Zachód (listopad).