TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Projekt "Windykacja dla MiŚOT"

 
Jednym z pierwszych projektów, który ma służyć wsparciu w prowadzeniu biznesu telekomunikacyjnego przez MIŚOT-ów, jest projekt Windykacja dla MiŚOT. Jego celem było znalezienie tanich i skutecznych firm windykacyjnych.
Koordynacji projektu podjął się iNET group,  a wyniku przeprowadzonego konkursu ofert udało się wyłonić dwie firmy, które zaoferowały odzyskiwanie należności bez dodatkowych kosztów dla MIŚOT-ów. Koszty odzyskania długu ponosi tylko dłużnik, a kancelarie pobierają wynagrodzenie w wysokości zasądzonych kosztów zastępstwa procesowego dopiero w momencie faktycznego wpływu odzyskanych należności na konto.
Ważny dla projektu jest również fakt, że obie wyłonione kancelarie odzyskują już długi dla kilku MIŚOT-ów , znają więc realia i wiedzą jak taką windykację prowadzić.
Więcej informacji, w tym wynegocjowane oferty, dostępne są na stronie: https://www.epix.net.pl/windykacja-benmei-i-epulegal-dla-misot-od-inet-group/

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...