Play podnosi ceny usług

49
Pexels

Od 23 marca 2021 roku Play podnosi ceny połączeń i wiadomości w ofercie na kartę. Zmiany dotyczyć będą także klientów Red Bul Mobile.

Klienci będą płacić o 4 grosze więcej (z 35 gr. na 39 gr.) za każdą minut połączenia głosowego lub wideo zarówno do krajowych operatorów sieci komórkowych jak i stacjonarnych. Tak samo rozliczane będą połączenia w roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro do Polski. W ofercie odNowa i Rok ważności konta, w których obecnie cena tych połączeń wynosi 39 groszy, zostanie ona podniesiona do 45 groszy.


Klienci będą więcej płacić również za SMS-y i MMS-y. We wszystkich taryfach poza OdNowa ceny za wysłanie SMS-a zostanie podniesiona o 5 groszy (z 20 gr. Do 25 gr.). Natomiast cena MMS i MMS na e-mail w kraju, roamingu międzynarodowym wewnątrz Strefy Euro oraz ze Strefy Euro zostanie podniesiona z 40 groszy na 45 groszy.

Opisywane zmiany nie dotyczą usług typu MIX.

Play poinformował również o zmianach dotyczących połączeń z Wielką Brytanią. W związku z Brexitem od 23 marca 2021 roku WB zostanie przeniesiona ze Strefy Euro do Strefy 1. Jednocześnie operator wprowadza usługę Promocja dla Wielkiej Brytanii (obejmuje również roaming z Gibraltarem), która pozwoli utrzymać opłaty na obecnym poziomie.

Play oferuje również cykliczne pakietów bez limitu. Solo S za 20 zł, w którym są rozmowy i SMS-y bez limitu, jednak nie ma dostępu do internetu w pakiecie. Solo M za 25 zł, w którym do nielimitowanych rozmów i SMS-ów dochodzi 10 GB internetu. Solo L z 15 GB internetu i pakiet największy – Solo XL z nielimitowanym internetem (po 20GB zwalnia jednak prędkość).

Źródło:www.play.pl