TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy iPhone 14 Pro. Czym zachwyci Cię najlepszy smartfon Apple?

Każda premiera kalifornijskiego giganta udowadnia, że w dziedzinie elektroniki użytkowej nie zostało i być może nigdy nie zostanie powiedziane ostatnie słowo. Proponowany przez Apple iPhone 14 Pro to najnowsza i, trzeba przyznać, najlepsza generacja w rodzinie smartfonów marki. Przyjrzyjmy się jej funkcjonalności – jakie zalety kryją się w tym nowoczesnym urządzeniu mobilnym?

pasek

Gdzie kupić iPhone 14 Pro? Cena i dostępne warianty

Właściwie każdy model iPhone’a to sprzęt prestiżowy, cechujący się wysoką jakością i naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami. To urządzenie z górnej półki warte swojej ceny. iPhone 14 Pro to zaawansowane narzędzie komunikacji, źródło rozrywki na wysokim poziomie, a także niezawodny sprzęt do pracy. W sklepie https://ispot.pl/iphone-14-pro znajdziemy modele o różnej pojemności pamięci masowej – przy większym budżecie możemy mieć do dyspozycji 1 TB, czyli naprawdę ogromną przestrzeń dysku.

Jednak nawet u autoryzowanych sprzedawców marki Apple możemy trafić na okazje cenowe. Z pewnością warto robić zakupy właśnie w takich miejscach jak iSpot, posiadających status Apple Premium Reseller, w 100% sprawdzonych i będących na bieżąco z nowościami. W ofercie znajdziemy zarówno Apple iPhone Pro, jak i wersję Pro Max z większym wyświetlaczem i jeszcze bardziej żywotną baterią.

Wśród iPhone’ów 14 Pro możemy nabyć różne warianty różniące się wyglądem i pojemnością pamięci masowej. Do dyspozycji mamy więc cztery kolory iPhone 14 Pro: złoty, fioletowy, srebrny i czarny. Wracając do pojemności – Apple oferuje 128, 256, 512 GB i 1 TB miejsca. To modele stworzone zarówno dla amatorów, jak i dla profesjonalistów.

Czym zachwyca Apple w iPhone 14 Pro?

Każda premiera nowego sprzętu Apple wzbudza duże zainteresowanie na rynku. Wraz z pojawieniem się nowego iPhone 14 Pro nie było inaczej. Jakie korzyści przynosi użytkowanie tego smartfona?

Nowy czip A16 Bionic, czyli jeszcze większa szybkość i wydajność

A16 Bionic to obecnie topowy czip smartfonowy. Ma 6-rdzeniowe CPU z 2 rdzeniami zapewniającymi wydajność i 4 rdzeniami energooszczędnymi, 5-rdzeniowe GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine. Dzięki takiemu wnętrzu użytkowanie urządzenia jest płynne i przyjemne. Wydajność i sprawność są na wysokim poziomie niezależnie od ilości i złożoności wykonywanych zadań.

iPhone 14 Pro to również wytrzymała bateria. Zgodnie z informacją od producenta możemy na nim odtwarzać wideo aż do 23 godzin, a w wersji Pro Max – nawet do 29 godzin. 

Niegasnący wyświetlacz Super Retina XDR

Wyświetlacz Super Retina XDR jest nawet dwukrotnie jaśniejszy w pełnym słońcu w porównaniu z poprzednią generacją. Niegasnący wyświetlacz przyciemnia ekran blokady, pozostawiając najbardziej potrzebne informacje (godzina, wybrane widżety). Odświeża ekran przy minimalnym zużyciu energii i wyłącza się m.in. wtedy, gdy leży ekranem w dół, jest w kieszeni lub torbie, pozostaje nieużywany przez jakiś czas.

Innowacyjny aparat główny 48 MP, czyli jeszcze lepsze zdjęcia + tryb filmowy

Dobre aparaty w smartfonach stają się wyposażeniem obowiązkowym. Wielu użytkownikom zależy na możliwości zatrzymywania wspomnień na zdjęciach o wysokiej jakości. Czy jednak da się wykorzystać telefon w celach zawodowych? Jak najbardziej. 

System Pro aparatów zastosowany w nowym iPhone’ie 14 Pro pozwala na doskonałe uchwycenie detali, nawet w słabym świetle. Za jakość fotografii odpowiada aparat główny 48 MP z matrycą w technologii czteropikselowej, drugi aparat ultraszerokokątny 12 MP i teleobiektyw 12 MP.

W trybie filmowym uzyskamy wideo rodem z sali kinowej, a tryb akcji pozwala na kręcenie płynnych ujęć nawet podczas ruchu. 

To i jeszcze więcej. Przetestuj iPhone 14 Pro

Wśród zalet nowego iPhone’a należy wymienić również Dynamic Island, przenoszące rodzaj interakcji ze smartfonem na nowy, jeszcze wyższy poziom, lub funkcję bezpieczeństwa umożliwiającą wykrywanie wypadków i automatyczne informowanie numerów alarmowych.

Czternastce Pro trzeba przyznać, że jest sprzętem innowacyjnym, wydajnym i wytrzymałym. Może być używana w celach rozrywkowych i profesjonalnych – w obu przypadkach sprawdzi się wydajny czip, jak również system aparatów czy wyświetlacz o świetnych parametrach. Dokładając do tego wykorzystanie trwałych i ultralekkich materiałów, dostajemy odporne, niezawodne urządzenie do codziennego użytkowania.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...