TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowy algorytm na wakacje w TWOJA.TV!

Redakcja Twoja.TV pragnie poinformować, że od 1 lipca br. wprowadzona została dzienna ramówka programowa. Odpowiednie bloki tematyczne pojawią się o stosowanie wybranych godzinach dnia, aby zagwarantować najwyższą oglądalność.
Ramówka nadal będzie układana automatycznie i największe szanse na emisje będą miały filmy popularne wśród widzów, ale dodatkowo w zależności od zaplanowanych scenariuszy programy będą dla widza bardziej przewidywalne. Będą brane pod uwagę kategorie filmów i kategorie wiekowe, a także oznaczenia geolokalizacyjne, tagi i wiele innych parametrów.
Twoja.TV przykłada dużą uwagę do emitowanych nowości dlatego wyszczególniono specjalne pasmo w ramówce przeznaczone wyłącznie dla najnowszych filmów, które pojawiają się w serwisie.
Poniżej tygodniowa ramówka programu obowiązująca od 1-go lipca:
 
harm
 
Aktualne EPG na lipiec br. dla operatorów można uzyskać u integratorów usług lub na stronie: http://twoja.tv/do-pobrania
TWOJA.TV to pierwsza telewizja społecznościowa w Polsce, w której widzowie nie tylko mają wpływ na to co jest emitowane w TV, ale mogą także opublikować w niej własne produkcje video.

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...