TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nowa telewizja i telefonia komórkowa dla MiŚOT

Podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Wiśle zaprezentowane zostały dwie nowe usługi uruchomione z myślą o małych i średnich operatorach telekomunikacyjnych

Niektóre przedsięwzięcia charakteryzują się tym, że łatwo je zdefiniować i udostępnić. Inne wymagają bardzo dużo nakładów czasu, energii i finansów, przez co ich uruchomienie trwa. Podobnie było z dwoma projektami, które zostały zapowiedziane w listopadzie ubiegłego roku podczas Lokalnego Zjazdu MiŚOT w Poznaniu. To właśnie wtedy dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w Grupie MiŚOT Paweł Białas zapowiedział uruchomienie pięciu kolejnych ważnych dla MiŚOT-ów usług. 

I nadszedł czas na pierwsze premiery. Podczas wiosennego Zjazdu w Wiśle zaprezentowane zostały dwa pierwsze produkty.

Realizacja tak dużych projektów, jak innowacyjne rozwiązanie telefonii mobilnej i telewizji, wymaga wyjątkowego podejścia, które jest specjalnością zespołu rozwojowego Grupy MiŚOT. Innowacyjność polega na modelu, w jakim usługi te będą udostępnianie małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. 

– Na rynku jest już kilka projektów przeznaczonych dla branży telekomunikacyjnej. Ze śmiałością twierdzimy, że ten pozytywnie zaskoczy MiŚOT-y – przekazuje Paweł Białas, odpowiedzialny za uruchomienie nowych produktów. 

Jak we wszystkich przedsięwzięciach realizowanych przez Grupę MiŚOT, tak i w tym przypadku autorom przyświecała idea prostoty, przejrzystości i łatwości w obsłudze. 

– Realizacja koncepcji dotyczącej telewizji oraz telefonii komórkowej dla MiŚOT wymagała czasu. Dotarliśmy do miejsca, w którym możemy zaprezentować możliwości naszych projektów – dodaje Paweł Białas. 

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze