Niższa cena na PLNOG dobiega końca!

466

Niższa cena dobiega końca

Przypominamy, że wejściówki na warszawską edycję PLNOG w cenie 799 zł są dostępne tylko do 14 stycznia! Zachęcamy do rejestracji i dołączenia do grona najlepszych specjalistów branży ICT w Polsce, którzy w tym roku spędzą wieczorną imprezę w szpiegowskim klimacie! Widzimy się w marcu w Warszawie.
PLNOG to grupa, której celem jest ułatwienie współpracy pomiędzy firmami i stworzenie okazji do wymiany doświadczeń oraz wiedzy specjalistycznej. Dlatego zachęcamy do udziału  osoby które chcą wspólnie z nami budować świat ICT. PLNOG skupia się na wspieraniu współpracy pomiędzy operatorami sieciowymi, wymianie doświadczeń oraz edukacji.

Chcesz zostać prelegentem na PLNOG?

Masz na to ostatnią szansę! Z racji dużego zainteresowania Call for Papers,  termin składania aplikacji został przedłużony do 12 stycznia. Dołącz do grona prelegentów PLNOG – najważniejszej w Polsce konferencji poświęconej utrzymaniu i rozwojowi sieci teleinformatycznych, która odbędzie się w Warszawie w dniach 2-3 marca 2015 roku. Poszukujemy osób chcących podzielić się wiedzą techniczną na tematy technologii sieciowych, rozwiązań operatorskich oraz przykładów wdrożeń tych technologii.

Do zobaczenia w Warszawie!
Ekipa PLNOG