TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Nagroda Ambasadora Polskiej Gospodarki dla Adama Abramowicza

Podczas uroczystej gali Business Centre Club wręczono nagrody Ambasadorów Polskiej Gospodarki. Jedna z nich trafiła w ręce Adama Abramowicza – Rzecznika MŚP.

Nagrody przyznano w sześciu kategoriach. Do tej pory przyznawane były wyłącznie firmom, ale w tym roku wręczono je również pojedynczym osobom. Nagrodę otrzymał dyplomata dr Jarosław Mulewicz oraz Adam Abramowicz – rzecznik MŚP.

– Dziękujemy Panu Ministrowi Adamowi Abramowiczowi za to wszystko, co robi na rzecz praw przedsiębiorców. Za jego działania interwencyjne, które ratują czasem życie firm i życie przedsiębiorców – powiedział Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

Abramowicz otrzymał nagrodę za działania na rzecz przedsiębiorców również w trakcie pandemii.

– Ta nagroda to dla mnie dowód, że moja praca na rzecz polskich przedsiębiorców jest skuteczna i widoczna – powiedział Adam Abramowicz odbierając wyróżnienie.

Rzecznik MŚP  zadeklarował przyspieszenie swoich działań dotyczących wpływu na polityków w obronie praw przedsiębiorców.

Źródło: rzecznikmsp.gov.pl

Klaudia Wojciechowska
Klaudia Wojciechowska
Redaktorka ISPortal i ISProfessional. Dziennikarka telewizji lokalnego operatora telekomunikacyjnego Ret-Sat1. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim ze specjalizacją filmoznawstwo i nowe media.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze