MiŚOT Akademia – czas start!

540

MiŚOT Akademia wchodzi w etap testów. Projekt jest tworzony z myślą o MiŚOT-ach, więc nie może powstawać bez ich czynnego zaangażowania.

Edukacja pracowników i przygotowanie ich do pełnienia obowiązków to obecnie zasadniczy trend wśród szefów największych firm technologicznych i medialnych.  W Polsce znaczenie szkoleń i ciągłego doskonalenia kwalifikacji zawodowych dostrzegli przedstawiciele Grupy MiŚOT. Tak powstała MiŚOT Akademia – odpowiedź na potrzeby rynku telekomunikacyjnego.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, a także znajomości rynku i potrzeb lokalnych operatorów, MiŚOT Akademia stanowi prawdziwą szansę na rewolucję systemu edukacji pracowniczej. Dzięki temu uczestnicy dostaną dostęp do programu, którego wcześniej na rynku brakowało.

Oferta MiŚOT Akademii: https://misot.pl/akademia.

– Wiem, że nie każdego stać na to, żeby wysyłać pracowników na drogie szkolenia. Nasz pomysł ma dostarczać wartościowy materiał w przystępnej cenie – podkreśla Marcin Orocz, współtwórca Akademii i dyrektor Biura Projektów.

Do bezpłatnych testów można się już zapisywać (liczba osób jest ograniczona!) pod tym linkem: https://akademia.misot.pl/ochotnik

Zdecyduj jak będzie wyglądała Twoja przyszłość, kariera i rozwój w Grupie MiŚOT. Zyskaj w fazie testów bezpłatny dostęp do szkoleń.

Portfel szkoleń będzie sukcesywnie poszerzany, aby sprostać potrzebom uczestników Grupy. Można również aktywnie przekazywać potrzeby do Rady Programowej, wypełniając ankietę na stronie: https://akademia.misot.pl/ankieta 

Przewidziano też bonusy za aktywność! Więcej o MiŚOT Akademii i wywiad z Marcinem Oroczem przeczytacie w najnowszym ICT Professional.