TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Kulisy Euro 2016 i dziennikarz muzyczny Hirek Wrona znamy agendę PLNOG17!

 
Wojciech Sobczuk , założyciel grono.net o rynku startupów. Hirek Wrona o wpływie rozwoju internetu na pracę dziennikarzy muzycznych. Krzysztof Silicki (CERT) o bezpiecznej sieci administracyjnej. Krzysztof Gaweł (AGH) o zadaniach dla sieci akademickich. Matt Larson (ICANN) o zarządzaniu Root Zone KSK. Te i wiele innych tematów pojawiły się w agendzie nadchodzącej edycji PLNOGa. Dla naszych czytelników organizator przewidział zniżki.
Merytoryczne wykłady i świetna zabawa
To jednak nie koniec atrakcji! Gościem specjalnym siedemnastej edycji będzie dobrze wszystkim znany Hirek Wrona ! Popularny dziennikarz muzyczny nie tylko poprowadzi wieczorną imprezę, ale także opowie o sprzedaży muzyki przez internet oraz o rynku mediów i reklamie w sieci .
Siedemnasta edycja PLNOGa odbędzie sie w Krakowie, a motywem przewodnim są wyścigi samochodowe. Konferencja odbywa się dwa razy w roku i każdorazowo przyciąga około 800 uczestników, a wśród nich dyrektorów, kierowników działów IT, architektów IT, inżynierów oraz administratorów sieci . Wśród uczestników nie brakuje także studentów oraz osób poszukujących nowych wyzwań to właśnie czyni PLNOGa miejscem wyjątkowych spotkań.
Dołącz do grona uczestników ze zniżką!
Jak co roku PLNOG zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, na którym po prostu nie wypada nie być . Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki wystarczy podczas rejestracji podać kod AGENDA17. 
Więcej informacji o PLNOG17 można znaleźć na Facebooku i Twitterze , a żeby przekonać się jak wyglądała poprzednia edycja, wystarczy zajrzeć na Youtube .
1
2
3
 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...