Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter (28-30 listopada 2016/ Warszawa).

Przed nami 11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter (28-30 listopada 2016/ Warszawa). Tym razem organizatorzy zabiorą nas w podróż do najlepszych praktyk zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania.
Kongres to prestiżowe wydarzenie na skalę krajową, skupiające co roku najlepszych praktyków zarządzania projektami oraz biznesu, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim doświadczeniem.
Nowa perspektywa i trendy w zarządzaniu projektami, przestrzeń do czerpania sprawdzonych rozwiązań, inspirujące dyskusje, pełni pasji uczestnicy czy nawiązywanie nowych relacji biznesowych – to tylko początek długiej listy benefitów płynących z uczestnictwa w Kongresie.
Zespół 11-ego Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter zaprasza wszystkich pasjonatów projektów do rozwoju w następujących ścieżkach, mających swoje źródło w PMI Talent Triangle:

  1. Moving forward to Value à technical management
  2. Setting the Course to Value à strategic management
  3. Steering the Way to Value à leadership management

Oprócz dwóch dni pełnych prelekcji, dyskusji i networkingu, podnoszenie kompetencji uczestników uzupełnią warsztaty z ekspertami. Uwieńczeniem Kongresu będzie Gala oraz finał konkursu Projekt Roku 2016.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz profilu Facebook, na których odkrywane są szczegóły na temat zbliżającego się Kongresu.
 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

Najnowsze

Konkurencja dla YouTube’a – czym jest PeerTube?

YouTube stał się dominująca platformą, na której znajdują się różnego rodzaju treści wideo. Jednak...

Aplikacje na uniwersytety – MyUniLodz

Powstała specjalna aplikacja Uniwersytetu łódzkiego. MyUniLodz pozwala na smartfonie sprawdzić wszystkie informacje dotyczące uczelni...

Krypto scam

W 2023 roku inwestujący w kryptowaluty stracili setki tysięcy złotych. I to nawet...

Autonomiczne pojazdy w Jaworznie

Autonomiczne pojazdy i sposoby na ich wszechstronne wykorzystanie to rozwiązanie światowe, które trafia także...