TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter (28-30 listopada 2016/ Warszawa).

Przed nami 11. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter (28-30 listopada 2016/ Warszawa). Tym razem organizatorzy zabiorą nas w podróż do najlepszych praktyk zarządzania projektami, mądrego przywództwa i otwartości na nowe wyzwania.
Kongres to prestiżowe wydarzenie na skalę krajową, skupiające co roku najlepszych praktyków zarządzania projektami oraz biznesu, którzy podczas prelekcji i warsztatów dzielą się swoim doświadczeniem.
Nowa perspektywa i trendy w zarządzaniu projektami, przestrzeń do czerpania sprawdzonych rozwiązań, inspirujące dyskusje, pełni pasji uczestnicy czy nawiązywanie nowych relacji biznesowych – to tylko początek długiej listy benefitów płynących z uczestnictwa w Kongresie.
Zespół 11-ego Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter zaprasza wszystkich pasjonatów projektów do rozwoju w następujących ścieżkach, mających swoje źródło w PMI Talent Triangle:

  1. Moving forward to Value à technical management
  2. Setting the Course to Value à strategic management
  3. Steering the Way to Value à leadership management

Oprócz dwóch dni pełnych prelekcji, dyskusji i networkingu, podnoszenie kompetencji uczestników uzupełnią warsztaty z ekspertami. Uwieńczeniem Kongresu będzie Gala oraz finał konkursu Projekt Roku 2016.
Zapraszamy do śledzenia strony oraz profilu Facebook, na których odkrywane są szczegóły na temat zbliżającego się Kongresu.
 

Michal.Koch
Michal.Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...

EPIX – bieżące zmiany w punkcie wymiany

Gdyby nie EPIX, rynek telekomunikacyjny w Polsce wyglądałby dziś inaczej. To właśnie dzięki trzem...

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...