TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Konstelacja MiŚOT w Toruniu

Wszystko już wiadomo! Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni spotkają się od 6 do 8 listopada w Toruniu. Tym razem Zjazd MiŚOT odbędzie się w hotelu Copernicus pod hasłem Konstelacja MiŚOT. To będzie prawdziwe spotkanie z gwiazdami.

Ruszyły już zapisy na jesienną konferencję operatorską. Warto spieszyć się! Jeśli załatwimy formalności rejestracyjne przed końcem czerwca, wejściówka będzie nas kosztować jedynie 699 zł netto i jeszcze dostaniemy w prezencie koszulkę zjazdową. Do końca września obowiązują ceny wyższe o 100 zł, a koszulkę będziemy musieli już kupić. W październiku i listopadzie wejściówki na zjazd skalkulowano po 899 zł. Rejestrując się na wydarzeniu warto pamiętać również o Before Party za 299 zł. Oczywiście wstęp na antyGalę 7 listopada jest w cenie każdej wejściówki. 

Zjazdy MiŚOT są wydarzeniami dedykowanymi przede wszystkim małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym. Takich gości, co podkreślają z dumą organizatorzy, jest najwięcej. Na tych konferencjach nie ma też stolików VIP z innym jadłem i napojami. Wszyscy konsumują te same znakomite potrawy. To odróżnia zjazdy od innych imprez w branży telekomunikacyjnej.

Wydarzenie jednak nie miałoby takiego rozmachu i merytoryki bez sponsorów i partnerów komercyjnych. Ci za wejście zapłacą w poszczególnych okresach: 1999 zł (do końca czerwca), 2499 zł (do 30 września) i 2999 zł (październik i listopad).

Zjazdy od lat słyną z bardzo silnej agendy, za co organizatorów chwalą uczestnicy w ankietach pokonferencyjnych. Tak będzie i tym razem. – Chcemy odróżnić się od innych konferencji, gdzie ciągle pojawiają się ci sami prelegenci. W listopadzie zobaczycie w Toruniu wiele nowych twarzy z ciekawymi prelekcjami. Zaskoczymy wszystkich. Jak zwykle inspirują nas również opinie pozjazdowe. W oparciu o nie zaprosiliśmy wielu gości – zachęca Adam Kossowski, prezes Stowarzyszenia e-Południe.

– Jedno się nie zmieni. Goście mogą liczyć na znakomitą atmosferę, luz, wiele rozmów w branżowym gronie i dobrą zabawę. Nie tylko antyGala odbędzie się w formule bez garniturów i szpilek. Również udział w wykładach nie wymaga oficjalnego stroju – zapewnia Krzysztof Czuszek, prezes MiŚOT SA. – Będę też i ja. Osobiście! 

A jak rozmawiać w branżowym gronie, to najlepiej w kultowej Melinie. Tym razem poczujemy się w niej jak bohaterowie “Gwiezdnych wojen”.

Nie pozostaje zatem nic innego, jak przed urlopowymi wyjazdami zamówić wejściówkę i koszulkę na toruński Zjazd MiŚOT. W listopadzie widzimy się na Konstelacji MiŚOT! 🙂 

Rejestracja: misot.pl/zjazdy/

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze