Konferencja KFS już w listopadzie

516

POPC, stan pokrycia Polski infrastrukturą i usługami szerokopasmowymi, podsumowanie dotychczasowych inwestycji szerokopasmowych w Polsce – to tematy, które będą poruszane 4 listopada 2015 r. podczas konferencji „Nowe otwarcie” organizowanej w ramach Krajowego Forum Szerokopasmowego. – informuje Polska Szerokopasmowa.

Konferencja Krajowego Forum Szerokopasmowego jest organizowana w ramach spotkań informacyjno-doradczych projektu System Informacyjny o infrastrukturze szerokopasmowej i portal Polska Szerokopasmowa (SIPS) odbędzie się 4 listopada 2014 r. w hotelu Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54.
Podczas konferencji z jednej strony prelegenci podsumują projekty szerokopasmowe realizowane w Polsce w poprzedniej  perspektywie unijnej, z drugiej opowiedzą o szansach, jakie dla operatorów w tym zakresie stanowić będzie Program Operacyjny Polska Cyfrowa.
Konferencję otworzy Magdalena Gaj, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, a zakończy ją debata na temat oczekiwań rynku dotyczących wykorzystania funduszy unijnych w perspektywie 2014-2020.
Agenda konferencji tutaj.
Zapisy poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Konferencja jest bezpłatna, a liczba uczestników ograniczona.
 
Sekretariat Konferencji
Tel. 22 691 93 27
Fax 22 837 85 43
E-mail: konferencja@deluxevent.pl
Źródło: Polska Szerokopasmowa
Zdjęcie: komputerswiat.pl