Karty MultiSport już aktywne!

138
Grafika: Marcin Jedynak

Sklep MiŚOT zawiadamia, że 20 grudnia 2022 roku zostały uruchomione pierwsze karty MultiSport dla MiŚOT-ów. Zgłoszone osoby mogą już korzystać z obiektów sportowych dostępnych w wybranych przez siebie pakietach.

Grupa MiŚOT realizuje wiele projektów mających na celu wsparcie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, jednym z nich są zakupy grupowe. W kategorii tej znajdują się poza pakietem sportowym terminale abonenckie Huawei ONT EG8145V5, pakiet obejmujący opieką medyczną oraz ubezpieczenia grupowe. Zespół specjalistów ze sklepu pracuje nad kolejnymi pozycjami, które przyniosą korzyści MiŚOT-om.

To właśnie tam chętni znajdą zakładkę Pakiet sportowy, gdzie nadal możliwe jest zapisanie się do programu przynoszącego wiele korzyści.

Lepiej, więcej, taniej

Karta MultiSport upoważnia uczestników programu do wejścia na ponad 4500 obiektów sportowych w całej Polsce. Możliwe jest korzystanie z pełnej oferty basenów i siłowni, dostępne również są zajęcia grupowe. Wybierać można spośród 38 różnych aktywności (wliczając taniec i sztuki walki). Karta MultiSport jest jednym z najbardziej atrakcyjnych benefitów na rynku. Pozytywnie wyróżnia pracodawcę oferującego kandydatom do pracy możliwość korzystania z tego dodatku, wpływa również pozytywnie na jakość pracy, wydajność, a także lojalność. Firmy, które biorą udział w programie, dają swoim pracownikom poczucie, że są pracodawcami, którym zależy na zdrowiu i samopoczuciu zatrudnionych. Dzięki potencjałowi, jaki tworzy Grupa MiŚOT, cena jest bardzo atrakcyjna i nieosiągalna dla firm przystępujących do programu na własną rękę. Do programu cały czas można przystąpić za pośrednictwem najlepszego sklepu: sklep.misot.pl, pod adresem też chętni sprawdzą wszystkie dostępne opcje.

Prosta aplikacja

Zapisani do programu już dziś mogą korzystać z oferty dostępnej w wybranym przez siebie pakiecie za pośrednictwem wyjątkowo prostej w obsłudze aplikacji MultiSport, którą można pobrać na telefon, jej uruchomienie trwa dosłownie dwie minuty. Przy pierwszej wizycie w obiekcie obsługa poprosi o pokazanie dokumentu tożsamości, żeby potwierdzić dane. Przy kolejnych wizytach wystarczy mieć ze sobą telefon.

Uruchomienie programu było możliwe dzięki zebraniu grupy zakupowej. Wynegocjowana przez Grupę MiŚOT cena jest bardzo atrakcyjna. To dzięki potencjałowi, jaki mają mali i średni operatorzy telekomunikacyjni.