TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Jedziesz taksówką, za przejazd płacisz wraz z rachunkiem w Play

Operatorzy komórkowi poszerzają swoje portfolio usług. Dobrym przykładem jest sieć Play, która umożliwia swoim abonentom doliczanie opłat za przejazd taksówkami do comiesięcznych rachunków.

Oczywiście nie wszystkich taksówkach, a w tych, które jeżdżą pod nazwą iTaxi. Gdy zatem jest się abonentem sieci Plus, a do tego wykupiło się usługę Bilet iTaxi, można za przejazd zapłacić raz w miesiącu wraz z rachunkiem za usługi abonentowe w sieci Play.

Abonenci, którzy zdecydują się na taki wariant, po zakończeniu każdego kursu dostaną SMS-a informującego o kwocie doliczonej do faktury w Play. Żeby skorzystać z tej opcji, abonent Play powinien w iTaxi jako metodę płatności wybrać „zapłać z Play” i aktywować usługę kodem otrzymanym w SMS-ie.

To kolejna opcja, która została uruchomiona w tej sieci. Wraz z rachunkiem Play klienci mogą dopisywać do swojej faktury zakupy za aplikacje, gry, bilety komunikacji miejskiej, opłaty parkingowe czy koszt wynajmu elektrycznych skuterów na minuty.

Źródło: Wirtualne Media

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...