TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Jak MiŚOT-y mogą współpracować z samorządami?

Mali i średni operatorzy telekomunikacyjni mogą zwiększyć przychody i ofertę produktową proponując samorządom rozwiązania oparte o sieć LoRaWAN. Grupa MiŚOT, prowadząca od 2021 roku projekt “Polski Internet Rzeczy”, deklaruje wsparcie produktowe, marketingowe i techniczne w tym obszarze.

6 września eksperci Grupy MiŚOT: Tomasz Brol, Paweł Białas i Artur Tomaszczyk odpowiadali na liczne pytania prowadzącego Franciszka Matysika, a następnie widzów webinara “Jak MiŚOT-y mogą współpracować z samorządami”.   

Podczas ponadgodzinnej dyskusji można było usłyszeć m.in o tym: kto jest odbiorcą produktów opartych o LoRaWAN, jak zachęcić lokalnych operatorów do współpracy z samorządami, co może zyskać gmina na takiej kooperacji, czy samorządy stać na nowoczesne rozwiązania, jakie czujniki są dostępne na rynku.

Pokazano przykłady gmin galewice i Reka, znajdującej się tuż za granicą polsko-czeską, gdzie takie rozwiązania z powodzeniem funkcjonują. 

Paweł Białas zachęcił do odwiedzenia Sklepu MiŚOT, gdzie znajduje się cała gama produktów, które operatorzy mogą zaoferować gminom: https://sklep.misot.pl/ oraz zaprosił na dedykowaną samorządom stronę internetową: https://misot.pl/dla-gmin/

Zapraszamy do obejrzenia webinaru: https://www.youtube.com/watch?v=ALB7i4u_FAE

Warto również oglądnąć film o gminach Reka i Galewice: https://youtu.be/iPMrmwsWEvc

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...