InfraXstructure 2015 – znamy nazwiska kolejnych prelegentów!

406

InfraXstructure to konferencja tworzona przez doświadczonych specjalistów, zajmujących się Data Center, która po raz pierwszy odbędzie się 21 kwietnia w Warszawie!

Kogo zobaczymy na scenie?

Do grona naszych prelegentów dołączyli kolejni znakomici specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem przed naszymi gośćmi:

  • na scenie pojawi się Gaweł Mikołajczyk, który przedstawi prelekcję: “Bezpieczeństwo Data Center – nowe horyzonty. Application – Centric Infrastructure”.
  • będzie także okazja usłyszeć wykładu poświęconego “Automatyzacji w krainie Windowsów – od Data Center do chmury”, który zaprezentuje Łukasz Kałużny.

Zarejestruj się lub zostań naszym Partnerem!

Z każdym dniem napływa do nas coraz więcej zgłoszeń uczestnictwa. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do nas, to nie zwlekaj i ZAREJESTRUJ SIĘ!
Duża popularność InfraXstructure przyciąga także wiele firm, które decydują się na współpracę z nami. Do grona naszych patronów medialnych dołączył IT Professional, a grono naszych partnerów otwiera firma Passus, która została naszym Głównym Partnerem!
Zachęcamy do śledzenia  profilu InfraXstructure na Facebooku – już niebawem opublikowany zostanie konkurs, w którym do wygrania będzie wejściówka na konferencję!

Do zobaczenia w Warszawie!