[email protected] korzysta z Publikona

364

[email protected] jest kolejnym MiŚOT-em, który docenia rolę mediów społecznościowych w promocji usług telekomunikacyjnych. Firma zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon.

[email protected] jest lokalnym dostawcą Internetu światłowodowego, szerokopasmowego oraz telewizji. Ma siedzibę w Szprotawie, a jakość swoich usług potwierdza konkretnymi danymi: https://haker-net.pl/wskazniki-jakosci/

Z oferty Publikona na swoim profilu Facebookowym firma korzysta już od kilku miesięcy.

Warto przypomnieć że Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale też przekazują użytkownikom praktyczne informacje i promują lokalność, zachęcając do wspierania firm z naszego najbliższego otoczenia.

Do plusów korzystania z usług lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z pewnością należą; bardzo dobre technologie, spersonalizowana obsługa oraz fakt, że pieniądze z podatków wracają do lokalnego budżetu.

Warto też przypomnieć, że z sygnałów płynących od operatorów wynika też, że koszt usługi Publikon postrzegany jest jako atrakcyjny. Szczegółową ofertę sprawdzisz tutaj.

A to przykładowa grafika z posta: