GESAnet z Publikonem

358

GESAnet jest kolejnym spośród lokalnych operatorów telekomunikacyjnych, którzy doceniają rolę mediów społecznościowych w promocji swoich usług. Firma zdecydowała się na korzystanie z usługi Publikon.

GESAnet, nieprzerwanie od 2004 roku jest lokalnym dostawcą Internetu, uslug telefonicznych oraz telewizyjnych. Firma świadczy usługi w Knurowie, Pilchowicach, Szczygłowicach i Wilczy. Jej oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i do firm. 

Z oferty Publikona firma na swoim profilu Facebookowym korzysta od kilku miesięcy.

Publikonowe posty nie tylko dobrze wyglądają i budują markę operatora, ale często przekazują też praktyczne informacje i ciekawostki oraz promują lokalnych dostawców usług telekomunikacyjnych. W jednym z ostatnich czytamy:

LOKALNI dostawcy wspierają uczniów niezależnie od formy zajęć, dostarczając im niezawodny internet światłowodowy idealny zarówno do nauki online, jak i szybkiego odnajdywania wiadomości niezbędnych do odrabiania lekcji po powrocie ze szkoły

Liczba klientów Publikona stale rośnie, a z sygnałów płynących od operatorów wynika, że koszt tej usługi postrzegany jest przez nich jako atrakcyjny.

Szczegółową ofertę Publikon sprawdzisz tutaj.

A to kolejna przykładowa grafika z posta: