Eksperci MdS będą mentorami na HackYeah 2023

Projekt MdS, spółka należąca do Grupy MiŚOT, został partnerem ścieżki edukacyjnej SECURITY w ramach nadchodzącego hackathonu HackYeah 2023. HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie skupiający się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań problemów dzisiejszego świata.

Mentorzy z Grupy MiŚOT zapewnią uczestnikom hackathonu wsparcie merytoryczne. Poprowadzą również prelekcję ekspercką oraz przygotują konkurs LAB, czyli taki wykorzystujący umiejętności programistów w praktyce. Więcej informacji już wkrótce.

Znane są już natomiast dwa pierwsze zadania otwarte od organizatorów HackYeah: HEALTH & WELL-BEING oraz wspomniane już CYBERSECURITY. Oznacza to, że na ich temat może powstać dowolna liczba rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia. Aby pozostać na bieżąco z kolejnymi wyzwaniami, zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia: https://hackyeah.pl

Dla Czytelników ISPortal.pl mamy zaś wyjątkowy prezent – kod na darmowe bilety (basic): MiŚOT_ZAPRASZA. Upoważnia on do 100% zniżki i może być wykorzystany wielokrotnie.

Hackatony (lub hakathony) to maratony projektowania, wydarzenia skierowane do programistów, podczas których informatycy, a także inne osoby związane z rozwojem oprogramowania, stają przed zadaniem rozwiązania określonego problemu. Hackathony odbywają się w krótkim czasie, zazwyczaj na przestrzeni dnia lub weekendu. Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah trwać będzie 24 godziny i odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Tak relacjonowaliśmy imprezę w ubiegłym roku: