TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Eksperci MdS będą mentorami na HackYeah 2023

Projekt MdS, spółka należąca do Grupy MiŚOT, został partnerem ścieżki edukacyjnej SECURITY w ramach nadchodzącego hackathonu HackYeah 2023. HackYeah to największy stacjonarny hackathon w Europie skupiający się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań problemów dzisiejszego świata.

Mentorzy z Grupy MiŚOT zapewnią uczestnikom hackathonu wsparcie merytoryczne. Poprowadzą również prelekcję ekspercką oraz przygotują konkurs LAB, czyli taki wykorzystujący umiejętności programistów w praktyce. Więcej informacji już wkrótce.

Znane są już natomiast dwa pierwsze zadania otwarte od organizatorów HackYeah: HEALTH & WELL-BEING oraz wspomniane już CYBERSECURITY. Oznacza to, że na ich temat może powstać dowolna liczba rozwiązań, a uczestników ogranicza tylko wyobraźnia. Aby pozostać na bieżąco z kolejnymi wyzwaniami, zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia: https://hackyeah.pl

Dla Czytelników ISPortal.pl mamy zaś wyjątkowy prezent – kod na darmowe bilety (basic): MiŚOT_ZAPRASZA. Upoważnia on do 100% zniżki i może być wykorzystany wielokrotnie.

Hackatony (lub hakathony) to maratony projektowania, wydarzenia skierowane do programistów, podczas których informatycy, a także inne osoby związane z rozwojem oprogramowania, stają przed zadaniem rozwiązania określonego problemu. Hackathony odbywają się w krótkim czasie, zazwyczaj na przestrzeni dnia lub weekendu. Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah trwać będzie 24 godziny i odbędzie się w dniach 30.09-01.10.2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Tak relacjonowaliśmy imprezę w ubiegłym roku:

Michał Koch
Michał Koch
Dziennikarz i researcher. Tworzy teksty o najnowszych technologiach, 5G, cyberbezpieczeństwie i polskiej branży telekomunikacyjnej.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...