TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Czym zaskoczą uczestników organizatorzy ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim?

Wiosenne spotkanie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, które odbędzie się od 10 do 12 kwietnia, wypełni, jak zawsze, merytoryka na najwyższym poziomie. Nie zabraknie też dobrej rozrywki. Na Before Party wystąpi znany i lubiany stand-uper. Dzień później podczas antyGali xBest odbędzie się koncert na żywo. Tradycją już stał się konkurs dla MiŚOT-ów przygotowywany w aplikacji z atrakcyjnymi nagrodami, ale to nie wszystko. Tym razem organizatorzy przeniosą uczestników do Klastra Dzikiego Wschodu.

Janów Podlaski, do którego zapraszamy małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, leży nad Bugiem. To jedyna w Europie rzeka, która nie jest regulowana przez człowieka. Jest niezależna i nie poddaje się wpływom. Sama decyduje o tym, którędy płynąć. 

MiŚOT również podąża własnym nurtem, nie poddaje się naciskom. Jest wolny i niepowtarzalny. Nie pozwala wytyczać sobie ścieżek, sam decyduje o kierunku rozwoju. Nie trzyma się utartych schematów. Tak jak rzeka bogata jest w meandry i zakola, tak każdy z lokalnych operatorów indywidualnie, jak wolny duch, podchodzi do swojej działalności. 

Łączy nas wiele, mamy wiele wspólnego ze sobą, nie zapominamy o swojej autonomii.

Klaster Dzikiego Wschodu, do którego Was zapraszamy, to miejsce styku tego, co nas łączy z indywidualnością każdego małego i średniego operatora telekomunikacyjnego. Wiele działań optymalniej jest robić razem. O wielu rzeczach decydować jest łatwiej wspólnie. 

W trakcie wydarzenia tradycyjnie odbędzie się Hyde Park – spotkanie za zamkniętymi dla publiczności drzwiami, gdzie swobodnie i bez ogródek każdy z obecnych może się wypowiedzieć. Panele i prelekcje prowadzone będą równolegle w trzech salach – w tym tylko dla MiŚOT. Będzie o prawie, inwestowaniu, marketingu, nowych technologiach, kwestiach technicznych – sprzętowo i merytorycznie. Do dyspozycji uczestników na swoich stanowiskach czekać będą branżowi przedstawiciele wszystkiego, co małym i średnim operatorom do codziennego, sprawnego funkcjonowania jest potrzebne. Nie zabraknie też niepowtarzalnej atmosfery oraz kultowej Meliny, do której Was już teraz zapraszamy.

Do tego wszystkiego spotkać będzie można przedstawicieli gatunków żyjących na terenie Klastra Dzikiego Wschodu, takich jak: Brat MiŚ, Sarna Internetowa, Światłowodowy Jeleń i jeszcze wielu, ale jakich przekonają się uczestnicy ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Janowie Podlaskim. Jeśli nie masz jeszcze wejściówki, koniecznie zarezerwuj tutaj już teraz, zanim ich zabraknie, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze