TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Bogata konferencyjna jesień 

Od 25 do 27 września w hotelu Arłamów, odbyło się 30. spotkanie w ramach iNET MediaForum Meeting. Przedstawiciele Grupy MiŚOT uczestniczyli w tym wydarzeniu jako wystawcy, co było też sposobnością do prowadzenia ciekawych rozmów z małymi i średnimi operatorami telekomunikacyjnymi.

We wrześniowym wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele z działu handlowego Grupy MiŚOT: dyrektor sprzedaży i rozwoju Paweł Białas, a także Aleksandra Czerech, Wojciech Ogonek oraz Wojciech Jureczka.

MiŚOT-owe stoisko chętnie odwiedzane było przez małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Zaprezentowana została na nim nowa odsłona wyszukiwarki Lokalni.pl, aplikacja telewizyjna KameleonTV, a także telefonia komórkowa KoalaTel, czyli część projektów, na których premierę czeka wielu operatorów. Nie zabrakło również upominków, które otrzymali odwiedzający stoisko. Wśród nich były koszulki w kolorze żółtym, odpowiadające pierwszemu – żółtemu pakietowi w KameleonTV. Można było również zdobyć koszulkę dedykowaną projektowi KoalaTel, czy kolorowanki Lokalnych. Na stoisku odbył się również konkurs, w którym można było zdobyć tańszą wejściówkę na Zjazd MiŚOT w Zakopanem. Najważniejsze jednak były rozmowy i deklaracje dotyczące inkubowanych przez Grupę MiŚOT projektów. 

Małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zachęcamy też do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT na Konferencji KIKE. Zobaczyć będzie można postępy prac w kluczowych projektach, zdobyć kolejną koszulkę, tym razem niebieską (odpowiadającą drugiemu pakietowi w KameleonTV) oraz inne gadżety związane z projektami realizowanymi przez Grupę MiŚOT. W czasie tego wydarzenia można też będzie zdobyć – na preferencyjnych warunkach – wejściówki na listopadowy Zjazd MiŚOT. Prelekcja z szerszym omówieniem nowych projektów odbędzie się zaś 17 października o godzinie 11.00, na sali E.

Pełny skład Grupy MiŚOT będzie można spotkać podczas ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Zakopanem, na który cały czas trwa rejestracja. Wydarzenie to odbywać się będzie od 13 do 15 listopada 2023 roku w Zakopanem i będzie branżowym podsumowaniem roku, w którym wiele się działo. Poza najwyższym poziomem merytorycznym wykładów podzielonych na równoległe ścieżki tematyczne organizator zaprasza na kultowy Hyde Park oraz zapewnia niezapomnianą atmosferę, liczne atrakcje i konkursy.

Warto też przypomnieć, że z okazji przekroczenia tysiąca aktywnych kart w programie MultiSport mali i średni operatorzy telekomunikacyjni, którzy z nich korzystają, mogą zarejestrować siebie oraz pracowników w specjalnej promocyjnej cenie.

Link do rejestracji: https://zakopane.misot.pl/rejestracja.

Do zobaczenia na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT!

przeczytaj najnowszy numer isporfessional

Najnowsze