Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Bogata konferencyjna jesień 

Od 25 do 27 września w hotelu Arłamów, odbyło się 30. spotkanie w ramach iNET MediaForum Meeting. Przedstawiciele Grupy MiŚOT uczestniczyli w tym wydarzeniu jako wystawcy, co było też sposobnością do prowadzenia ciekawych rozmów z małymi i średnimi operatorami telekomunikacyjnymi.

We wrześniowym wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele z działu handlowego Grupy MiŚOT: dyrektor sprzedaży i rozwoju Paweł Białas, a także Aleksandra Czerech, Wojciech Ogonek oraz Wojciech Jureczka.

MiŚOT-owe stoisko chętnie odwiedzane było przez małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Zaprezentowana została na nim nowa odsłona wyszukiwarki Lokalni.pl, aplikacja telewizyjna KameleonTV, a także telefonia komórkowa KoalaTel, czyli część projektów, na których premierę czeka wielu operatorów. Nie zabrakło również upominków, które otrzymali odwiedzający stoisko. Wśród nich były koszulki w kolorze żółtym, odpowiadające pierwszemu – żółtemu pakietowi w KameleonTV. Można było również zdobyć koszulkę dedykowaną projektowi KoalaTel, czy kolorowanki Lokalnych. Na stoisku odbył się również konkurs, w którym można było zdobyć tańszą wejściówkę na Zjazd MiŚOT w Zakopanem. Najważniejsze jednak były rozmowy i deklaracje dotyczące inkubowanych przez Grupę MiŚOT projektów. 

Małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zachęcamy też do odwiedzenia stoiska Grupy MiŚOT na Konferencji KIKE. Zobaczyć będzie można postępy prac w kluczowych projektach, zdobyć kolejną koszulkę, tym razem niebieską (odpowiadającą drugiemu pakietowi w KameleonTV) oraz inne gadżety związane z projektami realizowanymi przez Grupę MiŚOT. W czasie tego wydarzenia można też będzie zdobyć – na preferencyjnych warunkach – wejściówki na listopadowy Zjazd MiŚOT. Prelekcja z szerszym omówieniem nowych projektów odbędzie się zaś 17 października o godzinie 11.00, na sali E.

Pełny skład Grupy MiŚOT będzie można spotkać podczas ogólnopolskiego Zjazdu MiŚOT w Zakopanem, na który cały czas trwa rejestracja. Wydarzenie to odbywać się będzie od 13 do 15 listopada 2023 roku w Zakopanem i będzie branżowym podsumowaniem roku, w którym wiele się działo. Poza najwyższym poziomem merytorycznym wykładów podzielonych na równoległe ścieżki tematyczne organizator zaprasza na kultowy Hyde Park oraz zapewnia niezapomnianą atmosferę, liczne atrakcje i konkursy.

Warto też przypomnieć, że z okazji przekroczenia tysiąca aktywnych kart w programie MultiSport mali i średni operatorzy telekomunikacyjni, którzy z nich korzystają, mogą zarejestrować siebie oraz pracowników w specjalnej promocyjnej cenie.

Link do rejestracji: https://zakopane.misot.pl/rejestracja.

Do zobaczenia na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT!

Najnowsze

ZUS chce mieć prawo kwestionowania wysokości podstawy wymiaru składek. Rzecznik MŚP interweniuje

Po raz kolejny ZUS postanowił przyznać sobie prawo do kwestionowania wysokości podstawy wymiaru składek...

Energia geotermalna Google’a

Google dzięki geotermalnej elektrowni dostarcza bezemisyjną energię elektryczną do sieci w Nevadzie. Firma jest...

KoalaTel gotowa do wdrożenia

KoalaTel to kolejny projekt Grupy MiŚOT mający podnosić konkurencyjność małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych....

Mierzymy się z promieniowaniem (i nie tylko)!

Telekomunikacja skrywa wiele kontrowersyjnych tematów. Skrajne emocje budzi m.in. budowa stacji bazowych, które według...