TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zjazd MiŚOT promuje (Multi)sport

Uruchomiony na początku roku dla małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych program MultiSport okazał się wielkim sukcesem. Już ponad tysiąc osób korzysta z kart. Z tej okazji Grupa MiŚOT ma dla operatorów uczestniczących w projekcie niespodziankę związaną z ogólnopolskim Zjazdem MiŚOT w Zakopanem. To specjalna oferta cenowa na listopadowy Zjazd dla MiŚOT-ów posiadających kartę Multisport

Kiedy na początku roku Grupa MiŚOT uruchomiła program MultiSport, nie spodziewano się, że uda się zachęci aż tylu pracowników operatorów do aktywnego uprawiania sportu. Udało się! 

– Do sukcesu programu przyczyniła się wynegocjowana przez nas bardzo atrakcyjna cena każdego z dostępnych pakietów. Obecnie w programie uczestniczy ponad tysiąc osób – informuje dyrektor sprzedaży i rozwoju w Grupie MiŚOT Paweł Białas.

Sport ściśle związany jest z motywacją, czego – jak wiadomo – nie brakuje MiŚOT-om, dlatego rusza specjalna promocja z atrakcyjnymi cenami za wejściówkę na ogólnopolski Zjazd MiŚOT, który odbędzie się w dniach 13-15 listopada w Zakopanem. Operatorzy, których pracownicy mają karty MultiSport,, mają możliwość zakupu wejściówek w cenie 699 zł za osobę. Specjalna oferta dla firm – nabywców kart MultiSport obowiązywać będzie do 31 października.

Jak informuje organizator, najlepiej nie czekać na ostatnią chwilę z rejestracją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona i najzwyczajniej może ich zabraknąć.

Warto uczestniczyć w branżowym podsumowaniu roku, jakim będzie listopadowy Zjazd MiŚOT. Organizator zapewnia najwyższy poziom merytoryczny imprezy, dyskusje w zamkniętym gronie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych na Hyde Parku oraz w Melinie, doskonałą atmosferę, z której słyną zjazdy oraz liczne atrakcje, wśród których znajduje się występ stand-upera Bartosza Gajdy, zespołu 4 Szmery, wykonującego covery AC/DC, konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami i wiele innych. 

Zapisy na ogólnopolski Zjazd MiŚOT możliwe są za pośrednictwem formularza: https://zakopane.misot.pl/rejestracja

Do zobaczenia na ogólnopolskim Zjeździe MiŚOT!

Aleksandra Czerech
Aleksandra Czerech
Marketerka z krwi i kości, która od ponad dziesięciu lat wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych w budowaniu strategii, przewagi konkurencyjnej oraz komunikacji z klientem. W Grupie MiŚOT zajmuje się wsparciem realizowanych projektów w obszarze marketingu.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...