TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Aplikacja do oglądania eliminacji piłkarskich MŚ!

Bwin, największy w Europie bukmacher sportowy, rozszerzył swoją współpracę z wiodącą agencją marketingu sportowego SPORTFIVE International. Obie firmy zaprezentowały Qualifiers 2014: Road to Brazil – nową aplikację, która oferuje możliwość oglądania meczów na żywo na telefonach, tabletach i komputerach.

Inicjatywa jest częścią strategii sponsoringowej bwin, która koncentruje się na bezpośrednim kontakcie z kibicami poprzez oferowanie im produktu najwyższej jakości, ściśle zintegrowanego z internetowymi, mobilnymi i społecznymi platformami. Strategia została już powołana do życia dzięki długoletnim umowom bwin z Realem Madryt i Bayernem Monachium, jak również niedawno ogłoszonemu partnerstwu z Manchesterem United.
Pakiet Qualifiers 2014, który został zaprezentowany przez Sportfive International we wrześniu, będzie udostępniał streaming meczów na żywo i skróty video najciekawszych spotkań przez aplikacje dla iPhone’ów, iPadów i urządzeń z systemem Android, jak również w Internecie – w tym także na www.bwin.com.
Aplikacja Qualifiers 2014 jest interaktywna, m.in. dzięki połączeniu z Twitterem i dostarczanymi informacjami ze wszystkich grup eliminacyjnych, aby fani oglądając mecze byli zawsze na bieżąco. Qualifiers 2014 zapewnia także usługę catch-up, z pomeczowymi podsumowaniami, aby nic nie uszło uwadze kibiców.
Jesteśmy podekscytowani, że możemy oferować fanom piłki nożnej możliwość oglądania i interakcji z meczami kwalifikacji  piłkarskich Mistrzostw Świata, jak nigdy przedtem. Naszym celem jest oferowanie naszym klientom najlepszego produktu i podniesienie poziomu usług. Tej obietnicy dotrzymuje nowa aplikacja firmy Sportfive – powiedział Falchetto, dyrektor Group Sports bwin.
W sumie wszystkie 157 meczów z europejskich grup będzie transmitowanych, w tym także decydujące o awansie spotkania w październiku 2013. Porozumienie zawiera również branding stadionowy, bilety dla klientów i integrację platformy z mediami społecznościowymi jak Facebook i Twitter.
Warto również dodać, że do streamingu europejskich meczów kwalifikacyjnych MŚ 2014 stosuje się niektóre ograniczenia geograficzne – poszczególne mecze nie mogą być transmitowane w krajach, których reprezentacje rozgrywają dane spotkanie. Zatem najbliższego meczu Polski z Anglią w aplikacji nie będzie można zobaczyć.  Qualifiers 2014 jest darmowy i możecie go pobrać z App Store lub Google Play.
Źródło: www.aplikacje.komorkomania.pl/2012/10/14/aplikacja-do-ogladania-eliminacji-pilkarskich-ms

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...