TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Agendą silni

Kolejne Zjazdy MiŚOT w ankietach pokonferencyjnych otrzymują najwyższe oceny uczestników za poziom i dobór tematyki wykładów i paneli. Gdy dodamy do tego luźną atmosferę, dobrą rozrywkę i możliwość spotkań w MiŚOT-owym gronie, otrzymamy przepis na udaną konferencję. Tak będzie również w Janowie Podlaskim na wiosennym Zjeździe MiŚOT (10 – 12 kwietnia). Organizatorzy właśnie opublikowali agendę. Nie jest ona jeszcze planem zamkniętym – będą się w niej pojawiać kolejne pozycje.

– W ankietach po Zjeździe MiŚOT w Zakopanem pojawiło się kilka ciekawych propozycji temtycznych. Uwzględniliśmy je w programie na Janów Podlaski – informuje Krzysztof Fujarski, prezes Projektu MdM z Grupy MiŚOT, spółki, która wykonawczo organizuje zjazd.

W kwietniu uczestnicy mają szansę wziąć udział w licznych panelach i debatach. Wydarzenie rozpocznie MiŚOT-owy Hyde Park – przed dwie godziny będzie można tylko w branżowym gronie szczerze porozmawiać o problemach i wyzwaniach.

Kolejny dzień rozpocznie debata organizacji branżowych Trzy dekady cyfryzacji i co dalej? Co nam się udało, a gdzie ponieśliśmy porażkę? Kto pomagał, a kto przeszkadzał? Równie ciekawie zapowiada się poobiednia  dyskusja Czy wspólna realizacja projektów KPO/FERC może przyspieszyć konsolidację operatorów? W następnym dniu w bloku komunikacyjno-marketingowym ciekawie zapowiada się panel Jak dotrzeć z ofertą i skutecznie współpracować z różnymi grupami klientów – seniorami, niepełnosprawnymi, osobami z problemami finansowymi?

Zjazd będzie też okazją do prezentacji projektów Grupy MiŚOT, będzie m.in. o EPIX-ie, KameleonTV, Sencito, telefonii i Lokalnych.pl. Bardzo ciekawie zapowiada się też blok prawny. Organizatorzy zapraszają na wystąpienia Ilony Malik z Grupy MiŚOT, Eweliny Grabiec i Łukasza Bazańskiego z itB Legal, Michała Latuszewskiego z Kancelarii Kuchlewski Latuszewski Adwokaci Radcowie Prawni oraz Michała Rucińskiego z Kancelarii Prawnej Media. Jak zwykle na zjeździe będzie sporo techniki – zadbają o to w drugim dni prelegenci zaproszeni do całodziennego bloku technicznego w Sali Wykładowej, a w pierwszym dniu przedstawiciele partnerów.

Ci, którzy lubią uczyć się, też nie będą żałować. Piotr Pytel zaprasza na szkolenie Jak przekonania (poglądy) na temat pracowników i siebie samego wpływają na moją firmę i życie?, a Małgorzata Świerkosz-Hołysz na prelekcję: Zarządzanie zespołem różnorodnym pokoleniowo.

Zachęcamy do śledzenia strony zjazdowej, gdzie będą pojawiać się nowe pozycje programu zjazdu.

Agenda i wejściówki: https://misot.pl/zjazdy/

Paweł Gniadek
Paweł Gniadek
Doświadczony ekspert w obszarze komunikacji, z ponad 25-letnim stażem, ma w dorobku pracę w mediach, agencjach public relations, jak również spółkach, także dużych - giełdowych. Wraz ze współpracownikami tworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, duże przejęcia, sprzedaż, konsolidacja) i kampanii, nadzorował i prowadził ambitne i bardzo efektywne projekty sponsoringowe, opracował regulacje z obszaru promocji – strategie public relations, strategie marki, strategie CSR, zasady sponsoringu, zasady promocji – a przede wszystkim skutecznie je wdrażał. W dorobku ma (wraz z zespołami) liczne nagrody i wyróżnienia, w tym m.in. wiele nagród za najlepszy raport roczny, a także przyznawane przez Gazetę Giełdy „Parkiet” dwie pierwsze nagrody za najlepsze relacje inwestorskie w latach 2014 i 2015. W 2012 roku otrzymał tytuł „Człowiek PR-u 2012” przyznawany przez branżowy miesięcznik Brief.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...

Programy CAD – projektuj bez ograniczeń z ZWCAD

ZWCAD 2024 to intuicyjne i kompleksowe oprogramowanie CAD, które umożliwia użytkownikom tworzenie precyzyjnych rysunków...