TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

1,5% na Fundację Lokalni 

Do końca kwietnia rozliczamy swoje PIT-y. Nie zapomnijcie, że 1,5% z waszych podatków może wesprzeć projekty prowadzone przez działającą na rzecz małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych Fundację LOKALNI. 

Fundacja LOKALNI uzyskała status organizacji pożytku publicznego w 2023 roku. 

– Od lat działamy na rzecz małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Jesteśmy blisko ludzi, dostrzegamy potrzebujących. Promujemy w środowisku operatorskim społeczną odpowiedzialność biznesu. Podczas wielu wydarzeń dzielimy się wiedzą, wspieramy innowacyjność, dobre relacje z pracownikami i klientami. Pomagamy też w  ograniczaniu negatywnego wpływu działalności przedsiębiorstw na środowisko – zachęca Aleksandra Czerech prezes Fundacji LOKALNI.  

Fundatorem organizacji jest Stowarzyszenie e-Południe, które przez pięć lat wspierało ją. Zarząd stowarzyszenia deklaruje dalszą pomoc, ale liczy też na MiŚOT-ów. Dzięki wsparciu operatorów i ich pracowników inicjatywy lokalne i projekty prowadzone przez fundację zyskają jeszcze większy rozmach.

– Jesteśmy otwarci na rekomendacje środowiska małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych i wskazanie inicjatyw, które warto wspierać – zachęca Aleksandra Czerech.

Jednym z projektów Fundacji LOKALNI jest konkurs TeleOdpowiedzialny Roku.

– Za nami kolejna edycja tego przedsięwzięcia. 11 kwietnia ogłosiliśmy TeleOdpowiedzialnych Roku 2023. Kolejny raz otrzymaliśmy więcej aplikacji niż rok wcześniej. Świadczy to o tym, że operatorzy są społecznie odpowiedzialni i to, co dzieje się wokół nich, nie jest im obojętne – mówi Paweł Gniadek, wiceprezes Fundacji LOKALNI.

Wypełniając PIT, pamiętaj o Fundacji LOKALNI.

KRS Fundacji Lokalni: 0000 81 47 04

Józef Kotlarz
Józef Kotlarz
Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem. Zajmował się propagowaniem tematyki gospodarczej najpierw w mediach lokalnych, a następnie ogólnopolskich i branżowych. Redaktor specjalizujący się w tematyce związanej z rynkiem kapitałowym, energetyką i telekomunikacją.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...