Zmiany w Fundacji Lokalni. Wyraź swoje zdanie na ISP Forum

139

Fundacja Lokalni wkrótce będzie miała dwa lata i stanie się organizacją pożytku publicznego. Da jej to możliwość zbierania 1% z podatków od osób fizycznych.

Stowarzyszenie e-Południe chce, by środki te wsparły inicjatywy lokalne MiŚOT-ów. Aby wszystko było transparentne, Rada Fundacji zostanie poszerzona.

Co o tym sądzicie? Napiszcie na forum.

Fundacja została założona przez Stowarzyszenie e-Południe w 2019 roku. Jej zadaniem jest szerszenie działalności na rzecz małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych.

Stowarzyszenie e-Południe już ponad dekadę swoimi inicjatywami wspiera małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych, inicjując, kreując rozwój oraz wspierając projekty, które bezpośrednio bądź pośrednio dotyczą ich działalności operacyjnej. Korzystając z doświadczeń, które Stowarzyszenie nabyło we współpracy z fundacjami oraz będąc jednym z fundatorów ogólnopolskiej Fundacji Pomyśl o Przyszłości, podjęta została decyzja o powołaniu do życia Fundacji Lokalni, która uzupełni MiStrategię o kolejny istotny element i skupi się na realizacji powyższych celów.

Więcej o Lokalnych dowiecie się ze strony lokalni.pl.