Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu – najtańsza wejściówka do 31 marca

336

Wybierającym się na czerwcowy rodzinny lokalny Zjazd MiŚOT w Kołobrzegu organizatorzy przypominają, że do czwartku – 31 marca – można rejestrować się w najtańszym progu cenowym.

Przedstawiciele MiŚOT mogą w tym czasie kupić wejściówkę już za 449,- zł netto, a osoby towarzyszące tylko 299,- netto. Jeśli ktoś chce zabrać ze sobą dzieci w wieku 4 – 12 lat, dla których przewidziane są specjalne animacje, to za ich udział zapłaci tylko 149,- zł netto.

Jednocześnie organizatorzy informują, że z uwagi na zniesienie obostrzeń covidowych, odpowiednio zmienione zostały zapisy Regulaminu Zjazdu. Nie będą też wykonywane testy, nie będzie też weryfikowany stan wyszczepienia. Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia zniesiony został również obowiązek zakrywania nosa i ust podczas wydarzenia.

Niemniej organizatorzy apelują też do uczestników o zachowanie zdrowego rozsądku i stosowania się do przepisów covidowych, które będą obowiązywać w czasie Zjazdu (dla wspólnego bezpieczeństwa). W przypadku zmian w sytuacji i przepisach pojawią się też kolejne informacje.

Więcej informacji na temat Zjazdów na stronie: https://misot.pl/zjazdy/.