TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Zapraszamy na relację ekipy Siemion Team ze Złombol 2014 :)

Twój Internet objął patronat Siemion Team podczas Złombola 2014. ZŁOMBOL jest wyprawą samochodów produkcji komunistycznej o orientacyjnej wartości pojazdu do 1000zł i ma na celu uzbieranie środków pieniężnych na zakup rzeczy dla domów dziecka.

2 dzień podróży ekipy Siemion Team
Wczoraj wyruszyliśmy przed południem. Zalana węgierska droga zmusiła nas do objazdu, nadłożyliśmy drogi i straciliśmy cenny czas. Na campingu okazało się ze pomimo rezerwacji trzeba czekać z godzinkę na wjazd, dlatego podjęliśmy decyzję, że jedziemy do Wenecji. Na miejsce dotarliśmy przed północą i zbliżyliśmy się do celu o 140km. Pozdrawiamy.


3 dzień wyprawy

Trzeci już dzień naszej podroży minął nam pod znakiem zwiedzania Włoch. Przejechaliśmy trasę od Wenecji do Levanto. Po drodze zdecydowaliśmy „piznąć” pizzę w Pizie! i przy okazji odprostować wieżę 🙂 Zrobiło się znacznie słoneczniej i cieplej niż dotychczas, a nasza Nyska zaliczyła pierwsze gotowanie. Po krótkim postoju i uzupełnieniu płynu w chłodnicy ruszyliśmy dalej i tak w godzinach wieczornych dotarliśmy na kemping. Kolejny etap naszej podróży został oficjalnie zaliczony!


4 dzień – już blisko!

Czwarty dzień naszej wyprawy rozpoczęliśmy od poznawania uroków porannego Levanto. Nie pozostało nam nic innego jak opuścić Włochy i udać się w kierunku urokliwej Riwiery Francuskiej. Na trasie walczyliśmy z temperaturą silnika. Raz wygrywała ona, raz my. I tak ostatecznie, po całodziennej podróży, dotarliśmy do miejscowości Bormes-les-Mimosas we Francji. Tutaj, w tym niezwykle malowniczym miejscu, mieliśmy swój ostatni nocleg przed metą. Szum rozwijającego się przed nami Morza Śródziemnego pozwolił nam zregenerować siły przed dotarciem do celu. Trzymajcie za nas kciuki – dziś kierunek Lloret de Mar!


5 dzień – Jesteśmy!

W środę – 17.09.2014, około godziny 21:00 nasza ekipa dotarła do Lloret de Mar w Hiszpanii. Celu tegorocznej edycji akcji Złombol. Na metę przybyliśmy w składzie powiększonym o 2 pasażerów, którzy dołączyli do nas dzień wcześniej. Podróż minęła dość spokojnie, przejechaliśmy przeszło 550 km. Opuściliśmy francuskie Bormes-les-Mimosas, aby ok godziny 19:00 przekroczyć hiszpańską granicę.
Podczas całej trasy nasza Nyska przejechała ponad 2600 km, nie obyło się bez przygód, bywało wesoło ale i niebezpiecznie. Zostawiliśmy za sobą Czechy, Słowację, Węgry, Austrię, Słowenię, Włochy i Francję. Zmierzyliśmy się z awarią instalacji elektrycznej i gotującą się wodą w chłodnicy. Poznaliśmy uroki weneckich uliczek, czar Riwiery Francuskiej i malowniczość wybrzeża Lloret de Mar. Przed nami jeszcze powrót do Polski, ale nie zdradzimy Wam jeszcze jaką trasę wybraliśmy! Śledźcie nas na: www.facebook.com/SiemionTeam
 

Relacja i zdjęcia ekipy Siemion Team
www.zlombol2014.e-siemianowice.pl

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Pieskie życie w telewizji, czyli o czym myśli Kameleon

Wyścig operatorów telewizyjnych trwa. Liczy się technologia, funkcjonalność, czyli sposoby konsumpcji treści, ilość i...

Narzędzia do obróbki kabli firmy Jonard w xbest.pl!

xbest.pl został dystrybutorem dużego, amerykańskiego producenta - firmy Jonard, który znany jest z wytwarzania...

Nie czekaj, dołącz do Lokalnych!

Wsparcie i łączenie sił przyświecają małym i średnim operatorom telekomunikacyjnym od dawna. Wspólne działania...

Gmail i nowy sposób odpowiadania na e-maile

Gmail wprowadza zmianę. Będzie to nowy sposób odpowiadania na e-maile. Dla fanów czatów, który...