Za chwilę HBO Max oficjalnie będzie w Polsce

279

Coraz bliżej jest moment, w którym HBO Max oficjalnie trafi do Polski. Najprawdopodobniej będzie to miało miejsce już 8 marca – tak zapowiada firma. Planowana jest również specjalna promocja dla posiadaczy HBO GO.

HBO Max wystartował w maju 2020 roku w Stanach Zjednoczonych. Jednak do chwili obecnej nie trafił jeszcze do Polski. Teraz ma to się zmienić.

Firma zapowiedziała, że HBO Max dostępny będzie w Polsce już 8 marca.

— HBO Max to całkowicie nowe doświadczenie płynące z oglądania w streamingu. Serwis oferuje najlepszą rozrywkę w niezwykle atrakcyjnej cenie — filmy, seriale produkcji oryginalnej i programy dla dzieci, za które odpowiadają Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original oraz wiele więcej. Z radością potwierdzamy, że 8 marca HBO Max pojawi się także w Polsce i będzie to kolejny etap udostępniania serwisu nie tylko w całej Europie, ale także i poza nią — powiedziała Christina Sulebakk, General Manager, HBO Max EMEA.

Miesięczny koszt subskrypcji  to 29,99 zł, czyli o 5 zł więcej niż w przypadku HBO GO. Roczna subskrypcja HBO Max to 234,99 zł. Taka opcja będzie możliwa po 31 marca.

Jeśli natomiast do 31 marca klient wykupi HBO GO, to będzie go obowiązywać 33 –procentowa zniżka na abonament HBO Max, który wtedy wyniesie 19,99 zł.

Biblioteka HBO Max to około 800 filmów i 300 seriali. Pośród nich są produkcje własne wydawane pod marką Max Originals, ale też te z Cartoon Network, Warner Bros. i New Line.

Filmy dodawane są po 45 dniach od oficjalnej kinowej premiery.

Z serwisu korzystać można na różnych urządzeniach i aplikacjach takich jak Smart TV, Apple TV 4K, Google Chromecast, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One oraz Xbox Series X/S.

Źródło: ithardware.pl