Lokalny Zjazd MiŚOT już w listopadzie

Ruszyła rejestracja na pierwszy z cyklu lokalnych Zjazdów MiŚOT. Odbędzie się on w dniach 18 - 19 listopada 2021 r. w Bukowinie Tatrzańskiej. Firmy, które zarejestrują się do 14 października, mogą liczyć na najlepszą cenę wejściówki. Zjazdy MiŚOT, czyli Zjazdy Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych to impreza wręcz kultowa w środowisku. Grupa MiŚOT zapowiada powrót do tej formuły, tym razem jednak w formie mniejszych, lokalnych wydarzeń.

<czytaj więcej>

 

Udział w MdO ma sens

Netcity to lokalny operator telekomunikacyjny, który od 2003 roku świadczy usługi w powiecie kieleckim. Dzięki udziale w projekcie MdO podłączył do Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej kilkanaście szkół. O praktyce i korzyściach wynikających z tej współpracy rozmawiamy z właścicielem firmy.

<czytaj więcej>


 

Zapisz się na jutrzejsze, bezpłatne szkolenie CSR dla MiŚOT

Jakie trendy obowiązują w społecznej odpowiedzialności biznesu? Czy CSR się opłaca? Jak wypełnić wniosek w konkursie TeleOdpowiedzialny Roku? Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online na temat społecznej odpowiedzialności biznesu.

<czytaj więcej>


 

O G Ł O S Z E N I E    P A R T N E R A

Konferencja w Hotelu Stok w Wiśle już za nami

Dziękujemy Wam za możliwość spotkania, każdą rozmowę, interakcję podczas konferencji. Było nam bardzo miło spotkać się z Wami po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią. Pamiętajcie o nas podczas realizacji Waszych inwestycji światłowodowych. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.
Zapraszamy też na nasze szkolenia, a ich pełną bazę znajdziecie na naszej stronie internetowej!

 
  KALENDARZ SZKOLEŃ    


 

O czym na PIKE?

Zbliża się 48 Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE. Odbędzie się ona w dniach 4-5 października 2021 roku w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi oraz online. Przybliżamy kilka tematów, jakie zostaną na niej poruszone.

<czytaj więcej>


 

Bunt maszyn

Elon Musk, wynalazca, ekscentryk i twórca internetu satelitarnego Starlink, ogłosił, że zamierza zbudować inteligentnego robota, którego przeznaczeniem będzie praca fizyczna. Co może pójść źle?

<czytaj więcej>


 

  ZARZĄDZANIE    
Polski rynek teleinformatyczny osiągnie wartość 20 mld dolarów
Miliard złotych dla samorządów z programu „Cyfrowa Gmina”
Zainteresowanie internetowymi usługami subskrypcyjnymi rośnie
Drugie centrum danych w Trójmieście
  WYDARZENIA    
Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021 coraz bliżej
  INTERNET    
Gdzie dostępne są informacje o sieci zbierane przez UKE?
  CYBERBEZPIECZEŃSTWO    
Cyberbezpieczeństwo w biurze
  POLSKA    
  ŚWIAT    

Kable i słup 

Słup telekomunikacyjny na skutek działania m.in. wiatru jest o krok od przewrócenia się. Na ISP Forum operator telekomunikacyjny zadał zatem pytanie: „Orientuje się ktoś, czy są jakieś normy mówiące o tym, że jeśli słup będzie odchylony od pionu o jakąś wartość X, to jego właściciel jest zobowiązany do jego poprawy?”

<czytaj więcej>

 

 

MiŚOT BLUEKOM – Tomasz Waśniewski z Mogowa, legitymujący się EPID-em [BLUEKOMNAS], dokonał upgrade’u styku z EPIX.Katowice do 10 Gb/s.


Do grona Uczestników EPIX.Warszawa dołączył portem 10 Gb/s Melbikomas UAB z Litwy.

Dzięki temu stykowi Uczestnicy EPIX zyskali bezpośredni, bezpłatny w ramach usługi WAW-OpenPeering dostęp do treści wielu klientów ich centrów danych oraz globalnego CDN.


MiŚOT VOLTAR-NET Wolak Marcin z Zebrzydowic, legitymujący się EPID-em [VOLTARNET], dokonał upgrade’u styku z EPIX.Katowice do 10 Gb/s.


Do grona Uczestników EPIX.Katowice dołączył portem 1 Gb/s MiŚOT NETWORKGAME Daniel Lewandowski z Bytomia.


Informujemy, iż MiŚOT INET CENTRUM Sp. z o.o. z Myślenic, legitymujący się EPID-em [INETCENTRUM], dokonał upgrade’u styku z EPIX.Katowice do 20 Gb/s.

MiŚOT PING wysyła Projekt MdM 
przy współpracy ze Stowarzyszeniem e-Południe
41-902 Bytom; ul. Józefczaka 29/40 
KRS: 0000305459 | NIP: 240927030 | REGON: 6262925765

Copyright © *|CURRENT_YEAR|* *|LIST:COMPANY|*, Wszystkie prawa zastrzeżone.

Chcesz zmienić coś w swoich notyfikacjach?
Możesz zmienić swoje preferencje lub wypisać się. 
Facebook
Website