TECHNOLOGIA · CYBERBEZPIECZEŃSTWO · BIZNES

Więcej działań w sieci – mniej zużytej energii. To jest możliwe!

Co należy zrobić, by oszczędzać energię jednocześnie rozwijając biznes i nie ponosząc ogromnych wydatków? To wyzwanie szczególnie trudne do realizacji w sieciach telekomunikacyjnych.

pasek

Sieci telekomunikacyjne – tu nie ma miejsca na awarię. Tu wszystko musi działać sprawnie, a nawet najmniejsze spowolnienie jest nieakceptowalne. Dlatego oszczędzenie jest tak trudne. Wśród głównych problemów operatorów wymienia się m.in.:

  • wysokie ceny energii elektrycznej,
  • zwiększanie zakresu usług,
  • brak rozwoju infrastruktury energetycznej.

Zatem, gdzie szukać oszczędności? Rozwiązań jest kilka. Przy wyborze najważniejsze jest, by dopasować technologię do istniejących już warunków. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia eksperta. 

Jednym z rozwiązań, które zapewnia ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstw przy jednoczesnym zwiększeniu oszczędności rachunków za energię elektryczną, są systemy zasilania gwarantowanego.

To rozwiązania, które posiadają wszystkie duże organizacje, nie mogące sobie pozwolić na jakiekolwiek zakłócenia czy przerwy w dostawie energii elektrycznej. Jednak często rozwiązania te są po latach nieenergooszczędne i nieefektywne.

W jaki więc sposób zapewnić ciągłość pracy kluczowych systemów przy jednoczesnej oszczędności kosztów? Z pomocą przychodzą nowoczesne zasilacze UPS służące do awaryjnego zasilania prądem przy jednoczesnej ochronie przed nagłymi skokami napięcia.

VECTOR SOLUTIONS posiada w swojej ofercie kompleksowe rozwiązania zabezpieczające każdej wielkości firmy. Wśród nich znajdują się między innymi zasilacze UPS, siłownie telekomunikacyjne, baterie oraz systemy fotowoltaiczne.

Jeśli zastanawiasz się, ile możesz zaoszczędzić w ciągu roku, wymieniając stary UPS na nowoczesny system oszczędzania energii – wypełnij nowy kalkulator na stronie integratora VECTOR SOLUTIONS.

PRZECZYTAJ NAJNOWSZY NUMER isprofessional

Najnowsze

Nowy, uniwersalny kabel kanalizacyjny w xbest.pl

OPTIX Saver LSZH ZW-NOTKtsdDb UNMC301 to zewnętrzno-wewnętrzny kabel, będący uzupełnieniem rodziny wielotubowych, magistralnych światłowodów...

Czy Apple na Let Unfastened zaprezentuje funkcję edycji zdjęć opartą na AI?

Apple ma pracować nad funkcją edycji zdjęć, która wykorzystuje sztuczną inteligencję. Możliwe, że zaprezentuje...

Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT – stan prac

Mijają dwa lata od rozpoczęcia budowy nowoczesnego Centrum Przetwarzania Danych Grupy MiŚOT. Powstaje ono...

mObywatel 2.0 także dla przedsiębiorców

Prowadzenie małej firmy to wielkie wyzwanie. Dotyczy to jednoosobowej działalności gospodarczej, ale też trochę...